K U L T U R A

Kabaret bardzo… kulturalny i rozśpiewany

Kabaret Kulturalny RAFAŁSZERZE BEMOLI  - DESZCZOWA - Przemo i Rafał  Foto: Miłosz Kosicki

Kabaret Kulturalny RAFAŁSZERZE BEMOLI  - DESZCZOWA - Przemo i Rafał Foto: Miłosz KosickiŚmiech to zdrowie, zatem nie warto przeoczyć kolejnej okazji do dobrej zabawy. Zapraszamy Was  na występ poznańskiego kabaretu. Dość nietypowego, bardzo kulturalnego, rozśpiewanego i roztańczonego.

Mowa o Kabarecie Kulturalnym RAFAŁSZERZE BEMOLI, który wraz ze Sceną Wspólną zaprasza na przedstawienie kabaretowe zatytułowane „Żartissimo”. Takiego kabaretu nie było w Poznaniu od bardzo wielu lat – mówią organizatorzy wydarzenia – ze sceny nie pada ani jedno niecenzuralne słowo, w programie nie ma ani jednego niesmacznego dowcipu!

Mimo to, ci którzy byli już na występach tego kabaretu zapewniają, że świetnie się bawili. Nie szczędzą braw i domagają się bisów.

Kabaret Kulturalny RAFAŁSZERZE BEMOLI tworzą Radosław Elis, Przemysław Koczorowski, Marek Kraśkiewicz i Rafał Piechota. Będzie można ich zobaczyć i doskonale się z nimi bawić na Scenie Wspólnej przy ulicy Za Cytadelą w sobotę 15 marca o godzinie 19:00.

Bilety jeszcze są i można je kupić w kasie Sceny Wspólnej lub w CIM-ie na ulicy Ratajczaka 44.

Kabaret Kulturalny RAFAŁSZERZE BEMOLI  - DO LASU - Krasnoludki Foto: Miłosz Kosicki

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz