DLA STUDENTA

Mobilne cięcie gięcie mózgu!

Ponad 100 pasjonatów programowania będzie zmagać się z czasem, by w ciągu 24 godzin napisać oryginalną aplikację mobilną, rozwiązującą realny problem, bądź ułatwiającą codzienne życie. Jutro na Politechnice Poznańskiej rozpocznie się konkurs dla fanów aplikacji mobilnych BrainCode.

BrainCodeMobi_logoCzy w sobotę ukaże się światu następca Instagramu? Nigdy nie wiadomo – podczas takich wydarzeń rodzą się perły. Zapraszam na Politechnikę, byście mogli osobiście przekonać się o sile mobilnej pasji.

Wśród zgłoszonych uczestników są zarówno studenci, jak i osoby, które na co dzień w życiu zawodowym mierzą się technologią mobilną. Będzie to zatem doskonała okazja do porozmawiania ze specjalistami w branży oraz osobami, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z mobilnością.

Jakich produktów obecnie oczekują użytkownicy smartfonów? Gdzie szukać inspiracji w pracy nad apką mobilną? Dlaczego mobilność pociąga coraz większą liczbę młodych ludzi? Czy chodzi tylko o wysokie zarobki? Jak kształtują się oczekiwania mobilnych specjalistów względem rynku pracy? Na te i inne pytania odpowiedzą uczestnicy i eksperci nadchodzącego wydarzenia.

Początek w piątek 17 stycznia o godzinie 16:00. Prezentacja przygotowanych aplikacji rozpocznie się w sobotę o godz. 16:00, by o 18:00 poznamy nazwiska zwycięzców.

Politechnika Poznańska Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Harmonogram wydarzenia – TUTAJ

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz