Kolejorz rozgromił Lechię

Kolejorz rozgromił Lechię 1:4  Foto: foto oryginalne Adam Ciereszko

Kolejorz rozgromił Lechię 1:4 Foto: foto oryginalne Adam CiereszkoGdy Kolejorz przystępuje do meczu, piłkarze i kibole za każdym razem liczą na zwycięstwo. Niestety nie zawsze te założenia się spełniają. Tym razem jednak było inaczej, choć początkowe minuty spotkania z Lechią Gdańsk nie wróżyły niczego dobrego.

To gospodarze zdobyli pierwszego gola, a Lechici mogli tylko się przyglądać, jak podopieczni Michała Probierza dyktują warunki na boisku. Na szczęście sytuacja zaczęła się powoli zmieniać na naszą korzyść. Przełomem było zdobycie wyrównującego gola przez Łukasza Teodorczyka (36 minuta).

Do końca pierwszej połowy stan bramkowy się nie zmienił, ale na boisku zaczął dominować Kolejorz. Sytuację na boisku podobnie oceniali już po meczu zawodnicy. W szatni troszeczkę sobie powiedzieliśmy, bo w pierwszej połowie źle to wszystko wyglądało, ale po przerwie graliśmy już tak jak powinniśmy – przyznał Marcin Kamiński.

Z postawy swoich piłkarzy w pierwszych minutach meczu nie był również zadowolony Mariusz Rumak. Cieszymy się z punktów, ale bardzo spokojnie podchodzimy do tego, co dzieje się dalej – powiedział po meczu trener Kolejorza – za tydzień zbliża się rewanż za poprzedni sezon i bardzo szczególnie podchodzimy do meczu z Legią, w kategoriach nie tylko 3 punktów, ale w kategoriach rewanżu, bo moi zawodnicy nim pałają.

Druga połowa meczu z Lechią to już zdecydowana dominacja Kolejorza na boisku. Kolejne gole zdobyli Gergo Lovrencsics, Hamalainen i ponownie Teodorczyk.