Na widelcu

Śniadania nad Wartą

Śniadanie na Stadionie Miejskim 17.07.2011 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Śniadanie na Stadionie Miejskim 17.07.2011 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterChoć aura jest łaskawa i możemy cieszyć się dobrą pogodą, to na śniadania organizowane dosłownie nad Warto jest już niestety nieco zbyt “chłodno”. Przy takich imprezach najważniejsze jednak jest nie gdzie, ale z kim i co będziemy jedli. Zapraszamy zatem na śniadanie!

Są to cykliczne spotkania dla wszystkich, polegające na tym, że każdy przynosi ze sobą coś do jedzenia, w zależności od tematu Śniadań, wszystkie pyszności trafiają na wspólny stół i tworzy się wielka uczta dla wszystkich uczestników – wyjaśnia Marta Manuszewska, jedna z organizatorek – wspieramy również podopiecznych Fundacji Głosem Zwierząt, dlatego każdy Śniadaniowicz jest proszony o przyniesienie puszki lub saszetki karmy.

Podczas śniadania można nie tylko zjeść, ale także porozmawiać z zaproszonymi gośćmi specjalnymi o zdrowym żywieniu. Tym razem będzie to blogerka Ola znana tym, którzy bywają na tyglu, a ci, którzy jeszcze tam nie dotarli to poznają. Zapowiedziała, że przyjdzie z blachą ciasta, zatem będzie pysznie. Na miejscu jest możliwość podgrzania potraw. Do dyspozycji będą również naczynia, sztućce czy kubki.

Zasady Śniadania nad Wartą są bardzo proste. Wystarczy samodzielnie zrobić danie. Z tego, co masz pod ręką lub z pozostałości po poprzednim posiłku i przynieś je na spotkanie – zachęca Marta – wszystko, co przyniesiecie wyląduje na wspólnym śniadaniowym stole, z którego każdy smakuje to, co na nim jest i na co ma ochotę.

Dodatkowo należy przynieść saszetki lub puszki karmy dla podopiecznych Fundacji Głosem Zwierząt.

Zapraszamy wraz z organizatorkami na Śniadanie nad Wartą do Hostelu Poco Loco na Taczaka 23 w niedzielę (6.10) od godziny 11:00.

Śniadanie nad Wartą Foto: Ewelina i Marta

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz