Gospodarka

e-nnovacja warta 10.000 euro

e-nnovation Foto: e-nnovationZakończyła się dwudniowa konferencja e-nnovation, którą już po raz trzeci zorganizowała w Poznaniu Grupa Allegro. Ostatnim punktem było ogłoszenie wyników konkursu na najlepszy start-up.

Nim jednak uczestnicy tej największej konferencji dotyczącej e-commerce w tej części Europy poznali laureatów mogli wysłuchać kilku emocjonujących chwilami wystąpień. Największe wrażenie zrobiła chyba opowieść Chrisa Moona. Opowiadał w sposób niezwykle pogodny o tym jak był porwany, grożono mu egzekucją, jak przeżył wybuch miny, podczas którego stracił częściowo prawą rękę i nogę. Od tych wydarzeń minęło kilka lat. Od tego czasu bierze on udział między innymi w maratonach, pokonuje jedne z najtrudniejszych tras długodystansowych na świecie, zdobywa szczyty.

Ciekawe było także wystąpienie Daniela Burrusa oraz  rozmowa z Serhad’em Bolukcu z Facebooka o tym w którą stronę podąża ten największy na świecie serwis społecznościowy.

Konkurs na najlepszy star-up wygrał polski projekt Sheepla, który ma integrować usługi kurierskie. Zwycięzcy otrzymali 10.000 euro.

laureaci e-nnovation 2012 Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz