Sport

Mecz Polska – San Marino

Turniej eliminacyjny Mistrzostw Europy do lat 19 w piłce nożnej  Foto: Turniej eliminacyjny Mistrzostw Europy do lat 19 w piłce nożnej

Turniej eliminacyjny Mistrzostw Europy do lat 19 w piłce nożnej Foto: Turniej eliminacyjny Mistrzostw Europy do lat 19 w piłce nożnejMecz piłki nożnej między Polską a San Marino w ramach Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Europy do lat 19 zostanie rozegrany na stadionie GOSiR w Plewiskach już w najbliższy wtorek.

Turniej rozgrywany jest na obiektach sportowych miast i gmin w okolicy Poznania – wyjaśnia Marcin Kaczmarek, dyrektor GOSiR Komorniki – tym bardziej jesteśmy dumni, że wśród takich gospodarzy jak Swarzędz, Wronki czy Międzychód, znalazły się Plewiska ze swoim stadionem, nowoczesnym pawilonem i trybunami na 600 osób.

Gorący, sportowy doping polskiej drużynie zgotują między innymi uczniowie gminnych szkół. Podczas meczu planowany jest konkurs na najlepiej dopingującą grupę. Na meczu obecni będą również przedstawiciele UEFA, PZPN oraz WZPN.

Przed meczem, od godziny 13:00 zaplanowano konkurencje rozrywkowe dla dzieci i młodzieży mające rozgrzać nie tylko serca, ale również cały organizm – dodaje Marcin Kaczmarek. W przerwie meczu odbędzie się natomiast konkurs rzutów karnych.

Partnerami wydarzenia są Gmina Komorniki oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, którzy zadbają, by to spektakularne wydarzenie zapisało się w sportowej historii gminy.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia meczu na żywo i gorącego dopingu!

Mecz w ramach Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Europy do lat 19 w piłce nożnej Polska – San Marino odbędzie się na stadionie GOSiR w Plewiskach (przy ul. Szkolnej 132) w najbliższy wtorek (9.10) o godzinie 14:00.

Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz