Stare Miasto

PP: Warta Poznań – Podbeskidzie 1:0 (1:0)

Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0-1 - Poznań 20.05.2012 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0-1 - Poznań 20.05.2012 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterDrugi dzisiejszego dnia mecz 1/16 finału Pucharu Polski z udziałem Wielkopolskich drużyn. Tym razem pomiędzy Wartą Poznań a Podbeskidziem Bielsko-Biała.

KS Warta Poznań

1 - 0

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

• 19:43 Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy do kolenjnych.
  • 19:40 Pierwsza połowa spotkania była bardzo udana w wykonaniu zielonych. Gra układał się dobrze jednak często brakowało wykończenia akcji. W drugiej połowie Warta zeszła do defensywy i częściej inicjatywę przejmowali goście. Fakt faktem Warta awansowała teraz czekamy na kolejnego rywala.
  • 90'+4 Koniec spotkania. Warta Poznań awansuje to 1/8 finału Pucharu Polski!
  • 90'+3 Rzut rożny dla Warty.
  • 90'+2 Rzut wolny dla gości. Piłka po wybiciu znalazła się w na środku boiska przy Bartczaku. Bramkarz gości był wysoko przesunięty na środek boiska ale jednak spalony.
  • 90' Spotkanie potrwa jeszcze trzy minuty.
  • 89' Jak do tej pory słychać było tylko kibiców Warty, ale w właśnie ożywili się kibice Podbeskidzia 😉
  • 87' Rzut rożny dla Warty.
  • 86' Kartka dla Bartczaka za faul.
  • 80' Warta: Pawłowski za Grzeszczyka
  • 79' Rzut wolny, wrzutka w pole karne tuż przed bramkę do Pietra-Bucko, który wyskoczył by główkować w kierunku bramki jednak Radliński przewidział to zagranie i wyprzedził go wyłapując mu piłkę tuż nad głową.
  • 75' Grzeszczyk prostopadle strzelał na bramkę tuż pod porzeczkę ale jednak Bąk dobrze się ustawił i złapał piłkę.
  • 72' Rzut rożny dla gości. Wrzut w pole karne do Paweli ten głową z około 7 metrów strzelał na bramkę Radlińskiego ale bramkarz zielonych dobrze ustawiony złapał piłkę.
  • 67' Podbeskidzie: Szczęsny za Sachę
  • 65' Ponownie Pawela uprzedzony przez Radlińskiego.
  • 64' Warta: Bartkowiak za Trochima
  • 62' Pawela na piątym metrze próbował strzelać na bramkę głową ale znowu niecelnie.
  • 60' Faulowany Kosznik przez Ziajkę, który przytrzymywał poznaniaka za koszulkę.
  • 58' Strzał Bryrtka w lewy róg bramki w doskonale ustawionego Marciniaka, który wybił piłkę głową po za pole karne.
  • 57' Niewiele zabrakło Paweli by z piątego metra posłać głową piłkę do bramki ale Radliński złapał piłkę tuż przed nim.
  • 56' Chmiel strzelał groźnie na bramkę Radlińskiego na szczęście minimalnie niecelnie.
  • 55' Podbeskidzie: Chmiel za Cohena
  • 54' Bartczak i Kosznik wybijali piłkę pola karnego Warty ratując Radlińskiego.
  • 52' Atak na bramkę gości, drugi strzał głową w wykonaniu Jakóbowskiego trafia do siatki. Niestety zawodnik znajdował się na spalonym.
  • 50' Z rzutu wolnego Mysiak po podaniu od jednego z kolegów próbował strzelać na bramkę Bąka ale niecelnie. Grę wznowi Bąk.
  • 49' Kolejna kartka tym razem dla Cohena za faul na Jakóbowskim.
  • 49' Kartka dla Malinowskiego.
  • 48' Mysiak uratował bramkę Radlińskiego wybijając piłkę z pola karnego.
  • 45' Piter-Bucko faulował Bartoszaka. Jak na razie sędzia udzielił mu reprymendy słownej.
  • 45' Podbeskidzie: Malinowski za Reimana
  • 45' Rozpoczyna się druga połowa spotkania.
  • 45'+1 Koniec pierwsze połowy.
  • 45' Jeszcze minute potrwa ta połowa spotkania.
  • 44' Magdziarz faulował Ziajkę. Rzut wolny około 25 metrów od bramki.
  • 43' Sokołowski przyciśnięty prze Jakóbowskiego wybija na aut w środkowej strefie boiska.
  • 39' Grzeszczyk z lewej strony boiska wrzucił w pole karne wprost to Bartoszaka. Ten z pierwszej puścił prawdziwą bombę w kierunku bramki! Jednak nie ma bramki, piłka trafiła w poprzeczkę.
  • 38' Trochim kolejny raz strzela ponad bramką!
  • 37' Po rzucie rożnym do piłki dopadł Byrtek strzelając minimalnie minął prawy słupek.
  • 37' Pawela strzelał na bramkę Radlińskiego ale piłka odbiła się od jednego z obrońców.
  • 35' Spore zamieszanie pod bramką zielonych. Na szczęście Radliński złapał piłkę.
  • 32' Wcześnie świetna akcja Magdziarza z prawego rogu boiska wrzucił w pole karne do Trochima, który wolejem posłał piłkę w lewą siatkę bramki minimalnie mijając słupek nie z tego strony co trzeba,
  • 32' Warta: Marciniak za Ngamayamę. Wygląda na to że Alain ma kontuzje kolana bo schodząc widać było wyraźnie jak utykał na prawą nogę.
  • 26' Kartka dla Mysiaka.
  • 25' Jakóbowski biegnie na wprost bramki w asyście dwóch zawodników przeciwnej drużyny. W pewnej chwili dostrzegł Bartoszka na swojej prawej stronie i podał do niego. Ten podbiegł parę kroków i znalazł się w sytuacji sam na sam z Bąkiem. Strzelił mocno ale prosto w bramkarza.
  • 20' Bartczak podbiegł do piłki i niezbyt mocno posłał piłkę w prawy stronę umieszczając ją w siatce! i mamy 1:0 dla Warty.
  • 20' Faulowany Kosznik przez Pawelę i mamy rzut karny dla Warty.
  • 18' Grzeszczyk wzdłuż lewej linii pola karnego gości dobiegł do linii kończącej boisko. Próbował wrzucić w przed pole karne ale trochę za mocno.
  • 16' Magdziarz zatrzymany wślizgiem przez Reimana.
  • 14' Bartoszak znowu pod bramką Bąka w asyście dwóch obrońców nie zdołał stworzyć sobie sytuacji do strzału.
  • 12' Goście nie mają za bardzo możliwości podejść pod bramkę Radlińskiego. Obrona Warty dobrze blokuje. Szkoda tylko że brakuje jeszcze wykończenia akcji pod bramką Bąka.
  • 8' Ponownie Bartoszek strzelał tym razem bez udziału obrońców posłał piłke obok bramki,
  • 8' Jak na razie większość gry odbywa się w środku pola.
  • 4' Bartoszek oddał bardzo ładny prostopadły strzał na bramkę Bąka ale piłka zachaczyła gdzieś o jednego z obrońców i mamy rzut rożny dla Warty.
  • 0' Rozpoczynamy spotkanie.