Grunwald

Parking dla kibiców przy stadionie

Stadion Miejski w promieniach zachodzącego Słońca  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Po przebudowie Stadionu Miejskiego zniknęły miejsca parkingowe zlokalizowane od strony ulicy Bułgarskiej. Ponieważ konsorcjum Lecha Poznań i Marcelin Managment chce stworzyć stadion przyjazny kibicom i mieszkańcom na najbliższy mecz pilotażowo otwiera parking dla kibiców.

Wjazd na parking odbywać będzie się od ulicy Ptasiej, na wysokości I trybuny. Na placu wyznaczonych zostało 500 miejsc dla samochodów, a bilety uprawniające do korzystania z parkingu w cenie 10 złotych będzie można nabywać w kasie nr II (w dniu meczu także w kasie nr III). Na ulicę Ptasią prowadzącą do parkingu będzie można wjechać wyłącznie od strony ulicy Grunwaldzkiej. Aby wjechać na parking należy mieć przy sobie paragon fiskalny oraz bilet parkingowy, które Kibic otrzyma w kasie podczas zakupu miejsca parkingowego. W samochodzie wjeżdżającym na parking mogą przebywać wyłącznie osoby posiadające ważny bilet na mecz z AIK.

Parking będzie otwarty na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania. W związku ze wzmożonym ruchem wokół stadionu po meczu, wyjazd z parkingu przez około 20 minut od zakończenia spotkania może być wstrzymany.

Stadion Miejski w promieniach zachodzącego Słońca Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz