Aglomeracja

Poszukiwania bandyty

poszukiwany przez Policję  Foto: KWP w Poznaniu

poszukiwany przez Policję Foto: KWP w PoznaniuPolicjanci nadal poszukują sprawcy napadu na placówkę bankową na poznańskim osiedlu Bolesława Śmiałego.

Poszukiwany mężczyzna próbował dokonać rabunku w placówce bankowej w Poznaniu na osiedlu Bolesława Śmiałego w pawilonie 104 we wtorek 8 marca 2011 o godzinie 9:50. Trzymając przedmiot przypominający broń palną zażądał wydania pieniędzy. Pracownica banku nie przestraszyła się i odmówiła więc napastnik uciekł.

Bandyta ma około 50 – 55 lat, 170 cm wzrostu i średnią budowę ciała. Ma także bladą karnację skóry. W dniu napadu ubrany był w ciemną kurtkę ¾ i czapkę wełnianą koloru szarego.

Osoby, które na zamieszczonym zdjęciu rozpoznają znaną sobie postać, proszone są o natychmiastowy kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę. Państwa pomoc może zapobiec popełnieniu przez mężczyznę kolejnego, potencjalnego przestępstwa. Z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę można skontaktować się dzwoniąc pod numer telefonu 512 309 657, lub do sekretariatu 61 841 25 90. Można także w tej sprawie dzwonić pod całodobowy numer 997.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz