Sport

Piknik Hokeja na Trawie

III Halowe Mistrzostwa Świata w Hokeju Na Trawie -Dekoracja  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

III Halowe Mistrzostwa Świata w Hokeju Na Trawie -Dekoracja Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterZapraszamy wszystkich na Piknik Hokeja na Trawie. Każdy bez względu na wiek będzie mógł w niedzielę sprawdzić swoje umiejętności hokejowe pod okiem wicemistrzów świata w tej dyscyplinie!

Podczas ostatnich mistrzostw, które odbywały się w naszym mieście okazało się, że hokej na trawie jest dyscypliną bardzo widowiskową i emocjonującą. Zmaganiom drużyn przyglądały się tysiące kibiców. Teraz każdy będzie miał okazję sprawdzić się także jako zawodnik.

Zachęcamy do tego, by przyjść by zobaczyć na czym polega gra. Będzie również okazja by brać udział w konkursach przygotowanych dla osób w każdym wieku! Są oczywiście przygotowane atrakcyjne nagrody.

Przede wszystkim jednak po tym dniu będziecie mogli się pochwalić znajomym że graliście z wicemistrzami świata!

O godzinie 15:00 rozegrany zostanie także MECZ GWIAZD. Artyści, politycy, urzędnicy, dziennikarze i celebryci rozegrają pokazowy mecz w którym udział wezmą także gwiazdy Polskich Reprezentacji Mężczyzn i Kobiet, w tym srebrni medaliści Halowych Mistrzostw Świata.

Na Piknik Hokeja na Trawie zapraszamy całe rodziny!

Piknik odbędzie się na Stadionie AWF przy ul. Królowej Jadwigi 29/ 37 w niedzielę (8.05) od godziny 14:00. Na stadion będzie można wejść od strony rektoratu AWF oraz przez bramy od strony ul. Droga Dębińska.

Najwygodniej będzie przyjechać na Piknik bimbą (3, 6, 11, 12) lub autobusem (74, 76).

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • Wspaniała inicjatywa. Oby więcej, najwięcej uciechy moim synom sprawiły wozy strażackie. Ja z przyjemnością obejrzałem mecz gwiazd. Kibicowałem dziennikarzom i politykom, choć tych drugich mogłoby być więcej. Choćby z racji zbliżających się wyborów, mielibyśmy okazję porozmawiać z nimi trochę, a tak udało mi się tylko uścisnąć dłoń jednej z Pań Posłanek.