KOLEJORZ – MANCHESTER CITY 3:1

rozgrzewka przed meczem  Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

rozgrzewka przed meczem Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsmMecz zacznie się dokładnie o godzinie 19:00 ale już teraz witamy ze stadionu na Bułgarskiej. Obie drużyny są już na murawie i rozgrzewają się przed pojedynkiem. Dodajemy pierwsze zdjęcie. Jednak więcej dodamy po meczu, bo nasze “oko” jest bliżej zawodników i bramek, których głód mamy wielki! Liczymy na wiele! W końcu z TAKIM TERENEREM… Stadion się powoli zapełnia, ale doping już się niesie. Pozdrawiamy sąsiadów z trzęsących się bloków. Dzisiaj ich drgania wywołane gromkim dopingiem.

Radość wielka nas rozpiera, że mamy taki stadion, taką drużynę i takich kiboli!!!

KKS Lech Poznań

3 - 1

Manchester City F.C.

• 94' kończ pan panie sędzio! koniec!!!!:)
  • 93' jeszcze piłka się oczy, ale zwodnicy z wyspy już bez wiary grają 🙂
  • 92' wszyscy kibole stoją i śpiewają - już tylko dotrwać do końca!
  • 91' możdżeń!!!!!!! to on strzelił pięknego gola!
  • 91' szaleństwo na trybunach - goooooooooool!
  • 91- gooooooooooooooooooool! 3:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 91' 4 minuty doliczone!!!!!
  • 90' Silva przestrzelił, ale było groźnie!!!
  • 89' czekamy na decyzję sędziego - ile czasu doliczy? piłka nadal w grze
  • 89' o mały włos byłaby bramka dla gości - do końca regulaminowego czasu mało sekund!
  • 88' no pięknie! Manuel... ARBOLEDA! odpowiadają kibole! 🙂
  • 86' Krivets wykonuje i chyba Arboleda strzela?
  • 86' gooooooooooooooooool
  • 85' na spalonym Adebayor i mamy rzut wolny pośredni - Burić podaje do Henriqueza i zaczynamy powoli... z namysłem
  • 84' Manchester rusza od swojej połowy, budują, podają celnie i Bosacki podaje do Rudnevsa, który jest faulowany
  • 82' Adebayor traci piłkę na rzecz Arboledy - pięknie 🙂
  • 81' Wilk był faulowany i teraz poprawia wiązania swoich czerwonych butów - zaczynamy grać na czas? 😉
  • 80' Djurdjević fauluje - o mało co byłaby kolejna żółta kartka
  • 78' Możdżeń strzela po krówtkiej wymianie w stronę bramki - ta jednak stała nie w tym miejscu, w którym powinna 😉
  • 78' schodzi Milner a zastępuje go Kompany
  • 77' wykonany rzut trafia do zawodników w białych koszulkach, ale utzrymujemy się przy piłce
  • 77' piękne dośrodkowanie i nerwowe!!!! wybicie na rożny 🙂
  • 76' Kiełb starał się po krótkim rajdzie podać do Rudnevsa, ale ta do niego nie trafia
  • 76' dobrze zatrzymaliśmy akcję gości blisko połowy boiska
  • 75' gra jest wyrównana co chyba zaskoczyło zawodników Manchesteru
  • 74' Injać wyłapuje piłkę i ruszamy z atakiem, gra się zatrzymała na połowie boiska i wycofujemy do własnej bramki
  • 73' wymiana piłek na środku boiska - mamy piłkę, ale ta nie jest posłuszna i trafia na aut
  • 72' piekny atak Lecha, ale pomimo dwóch ptężnych strzałów nie ma bramki - błyskawiczna odpowiedź i poprzeczka
  • 71' kolejna próba wrzucenia piłki do Adebayora, ale niecelnie - coraz mocniej pada
  • 70' zmiana Bridge schodzi a zmienia go Kolarov
  • 70' faul na Krivu faulował Zabaleta
  • 68' goście rozciągają grę, szukają okazji, ale przejmujemy - Krivets próbuje szybko przerzucić grę, ale bezskutecznie
  • 68' Kiełb strzela!!!!!!!!!!!!!! ale minimalnie piłka mija słupek - niestety nie po tej stronie 😉
  • 67' zaczyna mocniej padać - pada też Peszko na polu karnym, ale sędzia nie widział faulu Bridge'a
  • 66' adebajor do silvy, ale kikut mu przeszkadza - skutecznie 🙂 mamy aut
  • 65' nie lubię tego słowa - pressing - musi być bardziej skuteczny
  • 64' zaczynają konstruować akcję goście, ale wybija piłkę Bosacki - niestety ponownie mają ją goście
  • 63' zaczynamy prowadzić atak za atakiem, ale też było groźnie... wybijał piłkę Buric
  • 62' Stilić schodzi a zmienia go Możdżeń
  • 52' piękny atak Lecha, strzały, zawodicy leżą na ziemi - sporo zamieszania i 2 szanse na gol, ale zabrakło kilku centymetrów
  • 61' trafa w mur, ale dobitka - znów w mur
  • 61' rzut wolny dla Lecha - 27 metrów od bramki! Peszko wykonuje
  • 60' Adebajor, Silva, Richards, Veira... krązy ta piłka, ale mamy rzut wolny z linii pola karnego naszej bramki
  • 59' Peszko fauluje a sędzia upomina Bakero za uwagi jakie ten ma do sedziego
  • 58' Adebajor głową strzela w stronę bramki, ale za słabo... z nieba coś leci cały czas... doping świetny!
  • 57' Rudnevs, Kikut, Rudnevs, bramka... niecelnie i już goście kontratakuje
  • 56' przekombinowali i Adebajor nie "złapał" piłki i wyszła za bramkę
  • 55' Milner dostał piłkę, ale... Djurdjević fauluje i dostaje ŻÓŁTĄ KARTKĘ - rzut wolny jakieś 25 metrów od bramki
  • 54' Krivets, Rudnevs, ale ten fauluje (wg sędziego) obrońcę gości
  • 53' milner nie doszedł do piłki - Manchester nie rezygnuje...
  • 52' Injać zchodzi z boiska żegnany brawami - zamienił go Kiełb
  • 52' Adebajor dobija piłkę, która wypadła Buricovi z rąk.... klasa i refleks - odrobimy?
  • 51' rożny ma być powtórzony
  • 51' Injac wybija piłkę na rożny po strzale Silvy
  • 50' nie wykorzystaliśmy szansy, choć akcja była dobrze przemyślana
  • 49' Stilic faulowany i wykonuje rzut wolny -
  • 48' Stilic pobiegł pod bramkę, ale strzał trafił nie w bramkę, a w plecy obrońcy
  • 48' pierwsza goźna akcja Manchesteru w II połowie, ale na szczęście goście się nie zrozumieli
  • 47' zmiana: Phillips zszedł, a zastąpił go David Silva
  • 46' tuż przed końcem przerwy solidnie zaczęło padać, ale przed gwizdkiem przestało 🙂 wracamy do gry!
  • 45' mamy przerwę...
  • 45' Djurdjevic dostaje ZÓŁTĄ KARTKĘ za dyskusję z sędzią - decyzja była kurjozalna, bo przerwał mecz w trakcie ataku na bramkę
  • 45' Kikut groźnie!!!! mamy rożny
  • 45' rzut wolny i zaskakujące zachowanie Burica, który przepuszcza piłkę - jęk rozpaczy, ale słuszna decyzja, bo piłka minęła bramkę
  • 45' Henriquez fauluje, ale dostaje iostatnie ostrzeżenie, a nie kartkę
  • 44' piękna kontra Lecha, ale zakończona nieudanym dośrodkowaniem Rudnevsa - piłka trafia w głowę obrońcy i do razu kontra
  • 43' goście szykują się do zmian - szykuje się dwóch napastników
  • 42' Adebayor walczył o piłkę pod naszą bramką, ale dobrze pilnował go Arboleda
  • 41' Peszko biegnąc z piłką prawą stroną boiska nie zauważa, że z drugiej strony Rudnevs - szkoda. traci piłkę
  • 40' Stilić wykonywał rzut wolny, ale nieudanie - zbyt mocno i niecelnie
  • 39' Adebayor cały czas czekam kolejna ŻÓŁTA KARTKA dla Bridga, który fauluje Peszkę
  • 38' cały czas kombinujemy, wywalczyliśmy aut... ale szybko tracimy piłkę, ale atakujemy, wypychamy grę na połowę gości
  • 37' Krivets, Djurdjevic, Henriquez.... ZŁÓŁTA KARTKA DLA Richards
  • 36' Peszko pięknie walczył o piłkę, ale nie dał rady... atakujemy, walczymy! pięknie!
  • 35' aut gości, na ich połowie - walczymy o piłkę, ale mają ją goście - Bridge traci piłkę, którą wyłuskuje Bosacki
  • 34' Manchester zaczyna się ratować wybijaniem piłki jak najdalej od swojej bramki - tak było przed chwilą po wykonaniu rożnego
  • 34' próba wrzucenia pod bramkę kończy się rożnym dla Lecha
  • 33' uffff... wracamy do gry! goście się nie poddają, ale lechici jakby dostali skrzydeł 🙂
  • 31' szaleństwo na trybunach! 🙂 radość wielka! CHCEMY JESZCZE!
  • 31' sorka - strzelcem był jednak Injac! spore zamieszanie było 🙂 ważny jest wynik! nagrody będą potem 😉
  • 30' peszkoooooooooooooooooooooo!
  • 30' groźnie jest - ale stracili piłkę, Krivets, Rudnevs - goooooooooooooooooool
  • 29' dobrze jest! coraz częściej na połowie Manchesteru, ale trzeba uważać - Vieira faulujeDjurdjevica, rzut wolny wykonuje nasz bramkarz
  • 28' podanie do Rudnevsa, ale za mocno - jesteśmy na połowie gości
  • 27' tam miała być taka minka 😉 faulowany jest Henriquez, ale kończy się tylko na upomnieniu
  • 26' nadal bezbramkowo - ale trener Lecha prezentuje się dobrze ;(
  • 25' Johnson leży, ale piłka była mu odbrana prawidłowo
  • 25' cofają się, ale mamy piłkę!!! Kikut dośrodkowuje do Stilica, ale niedokładnie
  • 24' cały czas lechici szukają okazji do strzału, ale Richards, odbiera piłkę, podaje do Adebayora... gra się uspokaja, ale piłkę mają goście
  • 22' nieeeee - piłka przeszła bokiem... przepraszam, a już się cieszyłem
  • 23' Peszko podaje po akcji do Stilica, tez strzela - goooooooool!
  • 22' 45 metrów do bramki - strzał - silny, lekko minęła piłka bramkę z lewej strony!
  • 22' Djurdjevic faulowany - szykuje się Peszko do wykonania
  • 21' Adebayor rychtuje się do strzelenia bramki - cały czas jest gotowy - teraz piłka "uciekła" mu z nogi
  • 20' Rudnevs był przytrzymany za koszulkę, ale to goście mieli rzut wolny - dziwna sytuacja, to Rudnevs biegł a piłką w kierunku bramki Givena
  • 19' Peszko znów został wyprzedzony w biegu po piłkę, która zmierzała w kierunku bramki
  • 18' 3 szanse na bramkę dla Manchestera - jedną z groźnych sytuacji wybija głową jeden z obrońców, ostatni strzał wyłapał Burić, chociaż nogi miał już za linią bramkową - ale naerwy, ale emocje
  • 18' Johnson poważnie zagroził bramce, ale Bosacki w ostatniej chwili wybija
  • 17' Phillips wykonuje kolejny strzał po rajdzie lewą stroną boiska - Burić póki co radzi sobie z tymi atakami
  • 16' Milner wykonuje, ale Rudnevs wybija nakojeny rożny, Ponownie wykonuje Milner - Burić piąstkuje i szybka kontra, ale Peszko nie dochodzi do pięlnie wyłożonej piłki - szkoda
  • 15' manchester idzie prawą stroną, ale wywalczyli "tylko" 2 rożny
  • 14' nie do końca dobre rozegranie, ale cały czas budujemy sytuację na połowie gości
  • 14' pierwszy rożny dla Lecha
  • 13' Vieira strzela w stronę bramki, ale pewnie przechwytuje Burić
  • 12' zaczynamy grać precyzyjniej - chyba że to takie pobożne życzenie?
  • 11' goście na szczęście też nie potrafią nam zagrozić - obie drużyny testują na ile pozwoli grać im przeciwnik
  • 10' zaczynamy ładnie podawać, utrzymujemy się przy piłce - Kriovets walczy, ale traci piłkę podając pod bramkę Given'a
  • 9' mamy problem z wyjściem z naszej połowy
  • 9' poprawiam się z cytatem: SZANUJCIE KIBICÓW - NAJPIERW CYRKI Z TRANSERAMI, POTEM BURDEL Z BILETAMI, TERAZ SZOPKA Z TRENERAMI
  • 8' GOOOOL dla Manchesteru, ale ze spalonego - nieuznany 🙂
  • 7' Manchester cały czas na naszej połowie, Adebajor strzela w kierunku bramki, ale chyił - Burić wybija na rożny
  • 6' panowie - spokojniej, spokojniej, precyzykjniej - goście pod bramką Burica, Milner wrzuca na ple karne, ale na szczęscie byli tam tylko Lechici
  • 5' zaczynamy od autu - póki co gramy trochę nerwowo, Stilić wykorzystuje okazję, ale również szybko traci piłkę
  • 4' Burić wybija piłkę, ale szybko Rudnevs traci piłkę
  • 3' Manchester probuje, ale Arboleda był na miejscu, po chwili bardzo niebezpiecznie pod bramką 🙁
  • 2' SZANUJCIE KIBICÓW - NAJPIERW CYRKI Z TRANSERAMI, POTEM BURDEL Z BILETAMI, TERAZ SZOPKA Z TRENEREM - taki transparent zawisł na trybunach - wracamy na boisko
  • 2' pierwsza ładna akcja Lecha, bramkarz gośi musiał daleko wybiec by ratować sytuację
  • 1' już goście odebrali nam piłkę, już zdążyliśmy delikatnie faulować...
  • 0' zaczynamy! Lech ma piłkę.
  • 18:56 wychodzą! jest radośnie - mamy nadzieję, że tak będzie również po zakończeniu meczu
  • 18:55 zawodnicy gotowi do wejścia na murawę - za chwilę się pojawią
  • 18:52 hymn Kolejorza! 🙂
  • 18:48 niecałe 2000 kiboli z Manchesteru nie ma szans z całym stadionem kiboli - wspaniały doping! czekamy na specjalną oprawę
  • 18:45 rozgrzewają się jeszcze bramkarze obu drużyn, a śpiew z trybun się niesie dalekoooooo 🙂

/

Skład Lecha: Burić, Djurdjević, Arboleda, Krivets, Stilic, Rudnevs, Peszko, Bosacki, Injac, Kikut, Henriquez oraz Kotorowski, Gancarczyk, Bandrowski, Wilk, Kiełb, Zapotoka, Możdżeń

trener – i tu uwaga, proszę się przyzwyczaić – Jose Miaria Bakero Escudero!

Manchester City: Given, Richards, Bridge, Zabaleta, Milner, Wrihht-Philllips, Adebayor, Johnson, Lescott, Vieira, Boyata oraz Hart, Kompany, Kolarov, Barry, Silva, Assis Silva, Balotelli