Sport

DZISIAJ KOLEJORZ ZAGRA Z ZAGŁĘBIEM LUBIN

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 2:0 (15.05.2010)  Foto: Piotr Rychter

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 2:0 (15.05.2010) Foto: Piotr RychterDziś Kolejorz podejmie w Poznaniu Zagłębie Lubin. Mamy nadzieję, że spotkanie 9. kolejki Ekstraklasy będzie początkiem wędrówki Lecha na szczyt tabeli. Początek relacji na portalu lepszyPOZNAN.pl o godzinie 18:15.

Nastroje przed meczem z Zagłębiem są dobre i bardzo bojowe, w naszej sytuacji zresztą nie może być inaczej – mówi Jacek Zieliński, trener Kolejorza – nasza strata do lidera jest spora, ale wciąż wierzę, że możemy ją odrobić – deklaruje trener. W tej chwili nasz zespół zajmuje w tabeli Ekstraklasy dwunastą pozycję z 8 punktami zdobytymi podczas ostatnich siedmiu spotkaniach. Zagłębie Lubin zajmuje 14 miejsce z taką samą ilością punktów.

W drużynie Kolejorza nie zagra dzisiaj Manuel Arboleda, który pauzuje z powodu żółtych kartek. Na boisku nie pojawią się także kontuzjowani Grzegorz Wojtkowiak i Artur Wichniarek. Liczę, że do składu powróci Tomek Bandrowski – mówi Jacek Zieliński – lekarze zapewniają mnie, że z jego zdrowiem wszystko jest w porządku – teraz tylko do tej diagnozy musi się przekonać sam zawodnik – dodał.

W zespole gości zabraknie Martinsa Ekwueme, który ma problemy z barkiem.

Początek meczu na Bułgarskiej o godzinie 18:15. Relacja na portalu lepszyPOZNAN.pl

Lech Poznań spotkał się do tej pory z Zagłębiem Lubin 42 razy (40 razy na szczeblu Ekstraklasy). Kolejorz schodził z boiska triumfując 17 razy i 11 razy remisując. Zagłębie wygrało 12 meczów.  Na Bułgarskiej Kolejorz podejmował Zagłębie 20 razy. 12 z tych spotkań zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Goście wygrali 4 takie spotkania.

.

news@lepszyPOZNAN.pl Foto: news@lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz