Aglomeracja

Zostań Czerwonym Noskiem

Czerwone Noski  Foto: materiały prasowe / wilczkiewicz.com

Fundacja Czerwone Noski Klown w Szpitalu jest organizacją charytatywną, która niesie humor i śmiech chorym dzieciom, seniorom i ich rodzinom. Szukają chętnych artystów, którzy wspomogą ich w Poznaniu.

Specjalnie do tego celu przygotowani klowni poprzez działania artystyczne w szpitalu dążą do tego, by zestresowani, wyizolowani i pozbawieni swojego naturalnego otoczenia pacjenci odzyskali powód do radości. Czerwone Noski są organizacją partnerską Red Noses Clowndoctors International.

Nasi artyści odwiedzają rocznie kilkanaście tysięcy małych pacjentów oddziałów szpitalnych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Łodzi, gdzie za pomocą humoru wspierają ich proces dochodzenia do zdrowia.

Obecnie poszukujemy artystów do pracy w Poznaniu.

Kandydaci powinni posiadać doświadczenie sceniczne i kompetencje w co najmniej jednej z wymienionych dziedzin: aktorstwo, muzyka, improwizacja teatralna, akrobatyka, żonglerka, kabaret, teatr ruchu, taniec.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z zamieszczonymi klauzulami o ochronie danych osobowych* na adres: casting@czerwonenoski.pl

Castingi mają charakter warsztatów klowningu.

Terminy castingów/warsztatów:

pierwszy etap: 15 września, godz. 13:00 – 19:00 w Domu Tramwajarza
drugi etap: 28-29 września

Na II etap castingu zostaną zaproszone wybrane osoby. Będą to warsztaty klowningu, które poprowadzi Dyrektor Artystyczny Red Noses International.

Osoby wyłonione w castingu wezmą udział w specjalnym programie szkoleniowym, który będzie obejmował m.in. warsztaty oraz wizyty z udziałem coacha i profesjonalnych klownów na oddziałach szpitalnych, a następnie podejmą płatną pracę w szpitalu.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe, materiały prasowe / wilczkiewicz.com

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz