Mieszkańcy ulicy Folwarcznej i Żelaznej mają suche krany po awarii wodociągowej. Jak się okazuje to kolejna awaria w tym miejscu w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin.
Ludzie mieszkający w okolicznych blokach mogą pobierać wodę z podstawionych beczkowozów.
Informację otrzymaliśmy na maila news@lepszyPOZNAN.pl – dziękujemy!
/
/
/



![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)












tam sa co chwile awarie! to jakis koszmar