Sport

Zbliża się VI Bieg Motyli

Dzień Motyli  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Motyli Wolontariat, skupiony wokół Hospicjum Palium w Poznaniu organizuje po raz kolejny charytatywny bieg. Opłata startowa jednocześnie jest darowiznę na rzecz hospicjum.

Bieg Motyli odbywa się wokół Jeziora Maltańskiego. Każda kolejna edycja przyciąga coraz większą ilość uczestników! Poprzez sport, dobrą zabawę, pragniemy mówić o Hospicjum i jego potrzebach. Chcemy pokazywać, że to prawdziwy Dom na czas choroby!

Bieg odbędzie się 24 WRZEŚNIA 2023 roku nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Dystans, który należy pokonać, aby ukończyć bieg wynosi 5 400 metrów. To trasa wokół jeziora. START i META oraz Biuro Zawodów zlokalizowane będą na mecie Toru Regatowego Malta (od ulicy Wiankowej). Każdy może wziąć udział w Biegu, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Dystans można przebiec, przejść lub przejechać (jednak kółka dozwolone są dla dzieci i wózkowiczów).

Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się do dnia 10 września oraz uiścić opłatę startową, która jednocześnie stanowi darowiznę na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Więcej szczegółów i odpowiedzi zawarto w regulaminie Biegu, z którym należy zapoznać się przed zarejestrowaniem uczestnictwa. W dniu startu należy zgłosić się Biurze Zawodów wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość zawodnika lub opiekuna rejestrującego zawodnika niepełnoletniego.

Zapisy na Bieg będą możliwe od 15 września. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz