Zatrzymanie dilera.

p1

Policjanci Wydziału Kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, zatrzymali 26-letniego dilera narkotykowego. Mężczyźnie za posiadanie i handel narkotykami może grozić nawet do 10 pozbawienia wolności.

p1

Do zatrzymania poznaniaka, podejrzewanego o posiadanie i handel narkotykami doszło w połowie grudnia. Policjanci przypuszczając, że mężczyzna może mieć przy sobie broń palną, w chwili ujęcia Adriana Ł. podjęli wszelkie środki ostrożności.

Kryminalni działając wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Zabezpieczenia, obserwując podejrzanego, do zatrzymania wybrali jedną ze stacji paliw przy ulicy Umultowskiej, gdzie 26-latek przyjechał samochodem. Policjanci niezwłocznie przeszukali peugeota, a także miejsce zamieszkania. W trakcie czynności kryminalni zabezpieczyli ponad 1,5 kilograma amfetaminy, kilogram kodeiny, prawie 700 gramów marihuany i pół kilograma kokainy.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków i wprowadzanie do obrotu substancji psychotropowych, a także za osiąganie korzyści majątkowych z ich sprzedaży zatrzymanemu może grozić nawet do 10 lat więzienia.

p2p3

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz