Zamień łyżwy na wrotki!

foto: iglopark  Foto:

foto: igloparkZa niecały miesiąc lodowisko w Suchym Lesie zmieni się w największą w Wielkopolsce  wrotkarnię. Z toru wrotkarskiego o wymiarach 20 x 45 m będą mogli korzystać wszyscy miłośnicy tego typu aktywności. Nawet ci, którzy nie mają własnego sprzętu, ponieważ przy torze działać będzie wypożyczalnia. W wypożyczalni znajdować się będzie około 200 par we wszystkich możliwych rozmiarach. Do dyspozycji klientów będzie również bufet – mówi Witold Powąski, właściciel IgloParku. Podkreśla również, że multisportowa i wielofunkcyjna podłoga w IgloParku będzie mogła być wykorzystywana do uprawiana sportów zimowych w letniej formie, takich jak: in-line hokej (hokej na rolkach) oraz unihokej. W razie potrzeby wrotkarnia będzie mogła służyć również sportowcom i amatorom gry między innymi w piłkę nożną i piłkę ręczną.

W planach jest także stworzenie szkółki nauki jazdy na rolkach prowadzonej przez doświadczonych instruktorów wrotkarstwa.

Wrotkarnia „IgloPark” będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godz. od 9:00 do 21:00, a od piątku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 22:00. Dla zmotoryzowanych IgloPark udostępnia darmowy parking przed namiotem wrotkarni. Czekamy teraz tylko na oficjalne otwarcie!

6 komentarzy

kliknij by dodać komentarz


  • Czy będzie można jeździć także na wrotkach czy tylko na rolkach?

  • Wywrotka zaprasza również do jazdy na własnym sprzęcie. Można jeździć na wrotkach i rolkach:)

  • Większość wrotkarni pozwala jeździć na własnym sprzęcie, wiec można jeździć i na wrotkach i na rolkach:)

  • Zimą wrotki do serwisu, a na nogi łyżwy się zakłada:)))

  • Tęsknimy za turniejem hokeja na rolkach w Dynamixie… Jest Rezon ale nie ma parkietu do rolek:(

  • Cieszymy się, że wraca moda na klasyczne wrotki. Jest wielu chętnych na naukę tańca na wrotkach:)