Łazarz

Zagraj o Łazarz!

Gry strategiczne podczas Polibuda Gaming Zone  Foto: Tomasz Dworek

Turnieje gier planszowych są stałą, cieszącym się sporą popularnością atrakcją Klubu Krąg. Tym razem organizatorzy spotkań chcą stworzyć grę planszową o Łazarzu. W piątek rozpoczną się bezpłatne warsztaty komiksowo-ilustratorskie, których uczestnicy podejmą zadanie ciekawego pokazania atrakcji dzielnicy.

W piątek, 2 października w Klubie Krąg przy ul. Dmowskiego 37 odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne warsztatów komiksowo-ilustratorskich, których uczestnicy wspólnie stworzą grę planszową dotyczącą Łazarza. Ma ona umożliwiać poznanie ciekawych miejsc i ludzi kultury związanej z dzielnicą.

Warsztaty będą odbywać się w ramach „Łazarskiej Platformy Obywatelskiej” i są adresowane do młodzieży w wieku od 11 do 15 lat. W sumie zaplanowano cykl pięciu dwugodzinnych zajęć, które poprowadzi Jan Markowski, pod którego kierunkiem pięć lat temu uczestnicy warsztatów stworzyli „Komiks okropny, czyli powódź zombie za kręgiem”. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek, 2 października o godz. 18 w Klubie Krąg.

Zapisy i informacje: Klub Krąg ul. Dmowskiego 37 (w godz. 13:00 – 19:00), tel. 61-64-74-288, e-mail: klubkrag@gmail.com.

Gry uliczne na Łazarzu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz