Lifestyle

Zadbać o formę

Fabryka Formy  Foto: Fabryka Formy

Fabryka Formy Foto: Fabryka FormyModa na zdrowy, czyli aktywny tryb życia ogarnia coraz więcej osób. Z roku na rok przybywa uczestników maratonów, coraz chętniej biegamy i jeździmy na rowerach korzystając z doskonałych warunków jakie oferuje nasza aglomeracja. W lasach i parkach nikogo już nie dziwią osoby spacerujące z kijkami. Tłoczno jest także w klubach fitness.

Swój drugi klub, tym razem w Suchym Lesie, otwiera właśnie Fabryka Formy. Dzięki kolejnemu ośrodkowi sportowemu łączna powierzchnia, jaką Fabryka Formy udostępni swoim klubowiczom wyniesie około 6.0000 metrów kwadratowych.

Miejsce, które wybraliśmy na stworzenie naszego nowego centrum to zlokalizowana na północ od Poznania Galeria Sucholeska – wyjaśniają przedstawiciele Fabryki Formy – jesteśmy przekonani, że wiele osób uzna nasze nowe centrum fitness za miejsce, które po prostu warto regularnie odwiedzać, by być w dobrej formie.

Fabryka Formy Foto: Fabryka Formy

Fabryka Formy prowadzi działalność w obszarze Fitness&Wellness od 2009 roku, a od roku 2011 jest notowana na rynku NewConnect jako jedyna firma z branży fitness w Polsce. Przyjęty model biznesowy zakłada budowę nowoczesnej sieci centrów fitness pod nazwą Fabryka Formy.

Na początku przyszłego firma planuje otworzyć swój kolejny klub, tym razem w podpoznańskiej Galerii Mallwowej.

Uruchomienie placówki w Galerii Sucholeskiej to świetny prezent z okazji trzech lat funkcjonowania Fabryki Formy, nie tylko dla nas, lecz przede wszystkim dla naszych stałych klubowiczów – mówią pracownicy Fabryki Formy – chcemy im podziękować, że są razem z nami. Dlatego już teraz planujemy urodzinowy event, jaki odbędzie się w pierwszych dniach grudnia, wraz z biciem Rekordu Guinnessa, przygotowaliśmy kilka atrakcji, które bez wątpienia nie pozostaną niezauważone przez poznaniaków.

Uroczyste otwarcie najnowszego ośrodka Fabryki Formy nastąpi w Galerii Sucholeskiej przy ul. Obornickiej 85 w sobotę 17 listopada o godzinie 12:00.

Fabryka Formy Foto: Fabryka Formy / Rainer Häckl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz