BizNews

Żabka na stacji benzynowej? Pierwszy punkt pod Poznaniem!

Żabka na stacji Rakieta  Foto: Mateusz Dembowiak / materiały prasowe

Żabka uruchomiła swój pierwszy, pilotażowy sklep na stacji paliw Rakieta w Krośnie k. Mosiny. To kolejny, obok sezonowych, mobilnych czy samoobsługowych, format sklepów testowanych przez sieć handlową.

Stacja Rakieta ma charakter samoobsługowy. Oferta produktowa Żabki została dostosowana do formatu. Nie zabraknie hot dogów, kawy na wynos, ani produktów motoryzacyjnych, o które wzbogacony został jej asortyment.

Od kilku lat na czas wakacji stawiamy nad Bałtykiem sklepy sezonowe, w tym roku uruchomiliśmy pilotażowo mobilną Żabkę obecną na koncertach i targach. W kilku miastach funkcjonują już nasze bezobsługowe Żappka Store, które umożliwiają dokonanie zakupów bez kontaktu ze sprzedawcą. Uruchomienie pierwszej, pilotażowej Żabki na stacji benzynowej to kolejny krok w rozwoju sieci franczyzowej – mówi Tomasz Suchański, CEO Grupy Żabka.

Stacja, na której Żabka otwiera swój pierwszy sklep w ramach projektu, należy do sieci Rakieta – nowej na rynku sieci stacji paliw, oferującej tankowanie tradycyjne i bezobsługowe.

Użyte w artykule zdjęcia: Mateusz Dembowiak / materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz