POZnań

Z gimnazjum prosto na studia!

Akademia Młodego Ekonomisty  Foto: UEP

Pod okiem wykładowców Uniwersytetu Ekonomicznego kształcić się będzie 120… gimnazjalistów! Każdy nastoletni student otrzymuje indeks, do którego zbiera pieczątki, uprawniające do otrzymania specjalnego dyplomu. Semestr zajęć kończy się testem wiedzy i wręczeniem nagrody dla najlepszego studenta. Ruszyły zapisy na zimową edycję zajęć Akademii Młodego Ekonomisty!

W ramach Akademii organizowane są również edukacyjne zajęcia dla rodziców prowadzone przez specjalistów z obszaru pedagogiki, psychologii i socjologii. Podejmują one ważne z punktu widzenia procesu wychowawczego tematy i dotyczą między innymi o roli i znaczenia kieszonkowego, efektywnej edukacji czy kreatywnych metod rozwiązywania konfliktów z dzieckiem.

Uczestnictwo w zajęciach jest nieodpłatne. Każdy semestr to sześć 1,5 godzinnych spotkań o tematyce ekonomiczno-gospodarczej. Na wykładach, prowadzonych przez nauczycieli akademickich i praktyków biznesu, młodzież zapoznaje się z podstawami funkcjonowania gospodarki oraz zjawiskami ekonomicznymi i biznesowymi, mającymi wpływ na życie codzienne. Zajęcia na AME mają charakter interaktywny – są połączeniem wykładu, dyskusji i prac warsztatowych.

Akademia Młodego Ekonomisty Foto: UEP

Zapisy potrwają do 19 września i przyjmowane są pod adresem www.gimversity.pl. Pierwsze zajęcia rozpoczną się 17 października 2013 r.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat programu zajęć AME, harmonogramu i miejsca spotkań dostępne są na: www.gimversity.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz