POZnań Sport

Wyrafinowana strefa kibiców także dla VIP-ów.

Powstaje strefa kibica na Placu Wolności i Alejach Marcinkowskiego  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Mecze na stadionie oglądać będzie kilkadziesiąt tysięcy fanów futbolu, przez poznańską strefę kibica przewinie się kilkaset tysięcy kibiców, w tym także VIP-y, gwiazdy muzyki, sportowcy, celebryci.

Od wielu lat Poznań nie gościł tak prestiżowej imprezy jak Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Stolica Wielkopolski jako jedno z nielicznych miast w Polsce będzie miejscem zmagań nie tylko gwiazd europejskiego futbolu, ale także miejscem wizyty wielu wyjątkowych gości. Jednym z dwóch najważniejszych punktów miasta w tym czasie będzie obok Stadionu Miejskiego poznańska Strefa Kibica. Wstęp do niej, jak i możliwość uczestniczenia w szeregu atrakcji, jest bezpłatny. Organizatorzy przygotowali także specjalną Strefę Hospitality dla tych, którzy cenią sobie wygodę i komfort oglądania meczów w kameralnym gronie.

Powstaje strefa kibica na Placu Wolności i Alejach Marcinkowskiego Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Strefa Hospitality to ekskluzywna, wydzielona przestrzeń 600 m2 zaprojektowana z dbałością o design i ekologię. W trójpoziomowym, klimatyzowanym obiekcie znajduje się restauracja, trzy 8-osobowe loże, Loża Prezydencka oraz częściowo zadaszony taras. Usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie sceny i telebimu Strefa oferuje wyrafinowaną kuchnię oraz szeroki wybór napojów i drinków. Każdego dnia będzie mogła gościć 200 osób.

Gośćmi Strefy będą artyści występujący w Fan Zone, Ambasadorowie EURO 2012 w Poznaniu – m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Katarzyna Werner, Bartosz Bosacki i MEZO, przedstawiciele środowiska sportowego i artystycznego oraz osoby ze świata biznesu, także spoza stolicy Wielkopolski.

W czasie 24 dni trwania Turnieju w Strefie Kibica będzie można oglądać zmagania szesnastu najlepszych reprezentacji w piłce nożnej w Europie walczących o trofeum Henri’ego Delaunay’a. Przygotowany został także bogaty program artystyczny – koncerty zagranicznych gwiazd muzyki, czołowych polskich zespołów rockowych i hip-hop, filmy fabularne i animowane, pokazy sportowe, taneczne i artystyczne. Strefa Hospitality, podobnie jak poznańska Fan Zone, dostępna będzie od 8 czerwca do 1 lipca w godzinach od 13/15:00 do 24/2:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz