Śrem

Wyprowadź kejtra, wspomóż schronisko

Spacer Gajowy  Foto: Schronisko w Gaju

Kolejny już raz wszyscy, którym na sercu leży dobro czworonogów, mogą spotkać się na majowym Spacerze Gajowym. Uczestniczyć w nim będą między innymi kejtry ze Schroniska w Gaju.

Zapisy na wspólny spacer jeszcze trwają, ponieważ wciąż zgłaszają się chętni, którzy chcą spacerować i bawić się z psami, które znalazły schronienie w Gaju.

Postanowiliśmy, że wszystkie zgłoszenia przyjmujemy – deklarują organizatorzy – prosimy jednak o zrozumienie gdyby okazało się, ze dla wszystkich uczestników nie wystarczy psów.

Ponieważ chętnych jest dużo, a ilość psów w schronisku ograniczona, jego pracownicy apelują, by każdy kto może przyjechał z własnym czworonogiem.

To już czwarta edycja Spaceru Gajowego. By wziąć w nim udział należy się zgłosić wysyłając swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, czy na spacer zabiera się własnego psa, czy schroniskowego. Wszystko wysłać trzeba na adres biuro@schroniskogaj.pl.

Opłatę za uczestnictwo w spacerze w wysokości 10,00 złotych od osoby można będzie uregulować na miejscu podczas rejestracji.

Na wszystkich czekają atrakcje takie jak poczęstunek, możliwość wzięcia udziału w konkursach, licytacji i loterii oraz spożywanie przepysznych wypieków będzie dla wszystkich – zachęcają organizatorzy – z naszej strony jak zwykle gwarantujemy wspaniałą zabawę w trakcie jak i po spacerze oraz merdanie zadowolonych ogonków.

Zapraszamy na IV Spacer Gajowy, który odbędzie się w sobotę 20 maja.

Użyte w artykule zdjęcia: Schronisko w Gaju

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz