Chwaliszewo

Wolny Targ w Kontenerach

Wolny Targ na Cytadeli  Foto: lepszyPOZNAN

Zapewne znacie Wolny Targ i umiejscawiacie go na Cytadeli. Przez całe wakacje będzie można do niego zaglądać i sprawdzać co ciekawego ma do zaoferowania, ale nad Wartę.

Jeśli jeszcze nie byliście nigdy na Wolnym Targu, tylko o nim słyszeliście, ale do tej pory nie było wam “po drodze”, być może teraz nadarza się okazja, by to nadrobić.

Wolny Targ to poznańska inicjatywa społeczna, która ma za zadanie promowanie tego, co lokalne – wyjaśnia Magdalena Kosakowska, pomysłodawczyni wydarzenia – znajdziecie u nas kreatywną przedsiębiorczość, rzemiosło, dobre inicjatywy gastronomiczne, warsztaty, czy zabawy dla dzieci i całych rodzin.

Wolny Targ odbywać się będzie w KontenerART, na gościnnym wybrzeżu Warty w każdą wakacyjną sobotę. Po raz pierwszy już 20 czerwca.

To wydarzenie wymyślone z myślą o tych, którzy nie lubią się spieszyć i lubią zmiany na dobre. Podczas Wolnego Targu znajdziecie wiele inspiracji, pomysłów na to jak zadbać o siebie i bliskich. Będziecie mieli okazję spotkać ludzi, którzy robią ciekawe rzeczy. Organizatorzy wierzą, że takie miejsce jak Wolny Targ może stać się dobrym początkiem nowych pomysłów na siebie i swoje życie!

Teraz w nowym miejscu, w pięknych okolicznościach przyrody, ale nadal w przyjaznym sosie, bez stresorów.

Wierzymy w naszą rzekę, wierzymy, że to miejsce dzięki Wam będzie jeszcze żywsze i piękniejsze – dodaje Magdalena Kosakowska – zapewniamy całodzienne atrakcje dla wszystkich spragnionych wolności poznaniaków.

W najbliższą sobotę będą ciekawe zajęcia, w których brać mogą całe rodziny. Będą zorganizowane warsztaty szyciowe, joga, nauka hula hoop. Będzie czekać pyszne jedzenie z poznańskich knajpek, kawiarni no i oczywiście to, co stanowi o sile Wolnego Targu, a więc lokalni twórcy, projektanci i manufaktury.

 Restaurant Day w Kontener Art

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz