Wojskowi opuścili strefę spadkową

WKS Grunwald Poznań - Kar-Do-Spójnia Gdynia 32-24 (10-14) - Poznań 16.11.2013 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

WKS Grunwald Poznań - Kar-Do-Spójnia Gdynia 32-24 (10-14) - Poznań 16.11.2013 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterWojskowi przed własną publicznością pokonali zespół SMS ZPRP Gdańsk 29:21. Tym samym podopieczni Tomasza Draszkiewicza wyszli ze strefy spadkowej.

O przegranej pierwszej połowie 15:14, i bardzo słabej dyspozycji zawodników, poznaniacy zapewne chcieli szybko zapomieć. Na szczęście w drugiej połowie wojskowi pokazali jak należy grać i w tej części spotkania przyćmili swoich rywali. Najlepszą dyspozycją i celnymi rzutami, wykazali się Krzysztof Martyński, Robert Fogler i Jakub Przybylski. Gospodarze pewnie wygrali całe spotkanie 29:21, a tym samym opuścili strefę spadkową.

“Gdybyśmy wykorzystali wszystkie sytuacje, które mieliśmy w tym spotkaniu to byłby wysoki wynik. W obronie nie realizowaliśmy naszych założeń, a w ataku popełnialiśmy zbyt dużo prostych błędów” – mówił po spotkaniu trener Grunwaldu Poznań, Tomasz Draszkiewicz.