Lifestyle

Wkrótce kolejny Babi Targ

Babi Targ (11.05.2014) MTP  Foto: © LepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Wietrzenie szaf, które poznanianki tak polubiły odbędzie się tym razem w plenerze. To doskonała okazja, by za niewielkie bejmy* upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię.

Imprezie towarzyszyć będzie kiermasz rzeczy naturalnych i ładnych, na którym będzie można zakupić m.in. biżuterię, świece, naturalne kosmetyki, plecione ręcznie makramy, wyroby z gliny i papieru oraz nietypowe roślinki.

To również świetna alternatywa dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia, ponieważ ubranie zyskuje drugie życie, a my dodatkowe środki w portfelu – przekonują organizatorki.

Zadbano tym razem także o bezpieczeństwo wprowadzając  m.in. wybór miejsc dla wystawców, by uniknąć niepotrzebnych kolejek, na miejscu będą dostępne płyny do odkażania, a korytarze i odstępy między stoiskami będą odpowiednio szerokie. Nowością jest również sprzedaż biletów dla odwiedzających online.

Babi Targ odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w niedzielę 19 lipca.

Babi Targ to wielka akcja wietrzenia szaf, najstarsza impreza tego typu w Polsce, organizowana regularnie od 2007 roku w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi. W miarę rozwoju imprezy uczestniczki i uczestnicy nadali jej własny charakter. Oprócz wymiany zaczęli również kupować i sprzedawać przyniesione ubrania.

*bejmy – to w gwarze poznańskiej pieniądze

Użyte w artykule zdjęcia: © LepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga, Babilad, Babiląd facebook / www.kpictures.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz