Sport

Wings for life Poznań

Wings For Life - Poznań 08.05.2016 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Wings For Life - Poznań 08.05.2016 r.

O godzinie 1 czasu poznańskiego, czyli o 11 czasu uniwersalnego, w 34 lokalizacjach na całym świecie rozpoczął się bieg. W tym roku to Adam Małysz zasiadł za kierownicą samochodu mety, który gonił 3958 uczestników biegu Wings For Life w Poznaniu.

Zeszłoroczni zwycięzcy Wings for Life World Run w Polsce startują w tym roku w Kanadzie: (Bartek Olszewski) i Australii (Dominika Stelmach). Po dwóch godzinach biegu są najlepsi wśród wszystkich startujących w tamtejszych lokalizacjach.

W poprzednich edycjach samochodem kierował dwukrotny rajdowy wicemistrz świata 2009 i 2011 w klasyfikacji JWRC i PWRC Michał Kościuszko. W tym roku biegnie razem z innymi zawodnikami.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • W tym roku Bartek Olszewski poleciał ostro 🙂 Śledziłem bieg i muszę powiedzieć, że nieźle dajemy radę w porównaniu do innych zawodników. Wygrana w Australii przez Dominikę, jeszcze napawa optymizmem przed kolejnym (za rok) startem 🙂 Naprawdę dobra robota. Świetna inicjatywo, bo przecież w tym biegu możemy jeszcze pomóc innym. Dzięki za fotorelację. Pozdrawiam i biegowa piona, Kamil z http://bieganieuskrzydla.pl/