K U L T U R A

Wielokrotne morderstwo w celu charytatywnym

Festiwal Granda_  Foto: UMP

Dziesięciu topowych autorów kryminałów i dziesięć opowiadań stworzonych na cele charytatywne, to wyjątkowa książka wydana przez poznańskie Wydawnictwo Media Rodzina.

Zbrodnia i tajemnica, miłość i zemsta, czarny humor, lokalny koloryt, duchy przeszłości i pasja – to wszystko w jednym mistrzowskim tomie pod tytułem „Trupów hurtowo trzech”. Najlepsi polscy pisarze kryminałów oddali swe pióra, by wspomóc budowę Domu Autysty i stworzyli niezwykły zbiór opowiadań.

Znaleźć w będzie można w nim zarówno mroczne historie brutalnych morderstw, jak i lżejsze opowieści o skradzionych beczkach śledzi. Zawodowi mordercy i amatorzy, makabra i farsa przeplatają się w książce, ukazując różnorodne oblicza polskiego kryminału.

Wszystkich wielbicieli kryminałów wydawnictwo zaprasza na spotkanie promujące książkę. Gospodynią wydarzenia będzie Joanna Jodełka, która do wspólnej rozmowy zaprosiła Piotra Bojarskiego oraz Ryszarda Ćwirleja.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 9 listopada o godzinie 20.00 w Winiarni „Pod Czarnym Kotem” przy ulicy Wolsztyńskiej 1 w Poznaniu.

Podczas spotkania czytelnicy będą mieli okazję zakupić książkę, a tym samym wesprzeć Fundację Dom Autysty, na rzecz której przekazywane są środki ze sprzedaży tytułu „Trupów hurtowo trzech”.

Użyte w artykule zdjęcia: UMP, materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz