POZnań

Wielka GRAnda ze Skubanymi kurczakami

Wielka GRAnda - fot. 1  Foto:

6 grudnia rano wszystkie dziecięce buty będą lśnić w oczekiwaniu na mikołajkowe prezenty. Obok zabawek i słodkości warto podarować swojemu dziecku coś jeszcze – spędzić ten dzień razem z nim! Specjalne rodzinne spotkanie z grami proponuje – przez cały dzień Młodzieżowy Dom Kultury przy Drodze Dębińskiej.

Wielka GRAnda - fot. 1Wielka GRAnda przygotowywana została z myślą o małych i dużych fanach gier planszowych. Wśród ponad 80 różnych gier każdy, zarówno kilkulatek jak i jego dziadek, znajdzie coś dla siebie. Do wyboru będą gry rodzinne, imprezowe, ekonomiczne, strategiczne i logiczne. Nie zabraknie znanych i lubianych tytułów, takich jak „Skubane kurczaki” czy „Pędzące żółwie”. Obok nich pojawią się zupełne nowości. Podczas Wielkiej GRAndy dzieci wespół z dorosłymi będą między innymi „polować na robale”, pakować „Potwory do szafy” i błądzić po „Magicznym labiryncie – informuje Anna Basińska z MDK.

Organizatorzy nie zapomnieli o dodatkowych atrakcjach. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w trzech turniejach: „Gry rodzinne”, „Do pogłówkowania” oraz „Dla ambitnych”, a także sprawdzić swoje umiejętności w wyzwaniach.

Najlepsi gracze maja szanse na powrót do domu z nagrodami. Początkujący nie muszą się martwić, zasady każdej gry będą w przystępny sposób tłumaczone przez organizatorów,

Szczegółowe informacje na temat Wielkiej GRAndy można znaleźć na stronach www.mdk1.pl oraz www.zagrajmy.org.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz