Aglomeracja

Weekendowy ryk silników

West Side Show  Foto:

Ryk silników o mocy nawet 500 KM rozlegnie się w najbliższy weekend podczas dwudniowej imprezy motoryzacyjnej „West Side Show”. W Swadzimiu będzie można zobaczyć najgłośniejsze i najpiękniejsze sportowe auta. Dla fanów mocnych wrażeń przewidziano między innymi uliczną bitwę na decybele, symulator zderzeń oraz przejażdżki terenowymi autami.

West Side ShowTo będzie nie lada atrakcja dla fanów motoryzacji. Muzyką dla uszu będzie z pewnością „dB Street Battle”, czyli bitwa na decybele.

Ducha rywalizacji będzie można poczuć w czasie wystawy tuningowanych samochodów. Zmodyfikowane zarówno wizualnie, jak i mechanicznie pojazdy powalczą między innymi o tytuł „Najładniejszego auta imprezy”. Na imprezie będzie także pokazy pojazdów terenowych.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie również szkoła bezpiecznej jazdy. Na wytyczonym torze każdy będzie mógł również spróbować swoich sił w jeździe w alkogoglach, a na specjalnym symulatorze dowiedzieć się, czym grozi jazda bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.

„West Side Show” odbędzie się w weekend, 14 i 15 września na parkingu przy CH Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2 w Swadzimiu. Atrakcje imprezy dostępne będą w godzinach 11-18.

Pomiar dB Street Beatle Foto: facebook

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz