Warta Poznań – Termalica Nieciecza – 2:0 (0:0)

Warta Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (1:0) 2:2 - Poznań 04.09.2011 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Warta Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (1:0) 2:2 - Poznań 04.09.2011 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterObie drużyny spotykają się już po raz czwarty. Choć “statystyki nie grają”, to są one bardziej korzystne dla Zielonych. Jak będzie dzisiaj? Trzymamy oczywiście kciuki za jedenastkę z Poznania.

Mamy nadzieję, że mecz 11 kolejki I ligi przełamie złą passę Warty. Choć ostatnie występy mogły się podobać, zabrakło najważniejszego – goli. W niedzielę, 7 października o godzinie 12:30 na murawę “Ogródka” wybiegną piłkarze Warty oraz Termalici Bruk-Bet Nieciecza, którzy zmierzą się ze sobą w ramach 11 kolejki I ligi.

Wiadomo już, że w barwach Warty nie wystąpią Artur Marciniak, który jest zmuszony do pauzowania ze względu na czwartą żółtą kartę w sezonie, oraz Adrian Bartkowiak, wciąż odczuwający skutki starcia z meczu z Kolejarzem Stróże – informuje Hubert Niedzielski z Warty Poznań.

Czy uda się zdobyć wreszcie upragniony komplet punktów w pojedynku z zajmującą trzecie miejsce w lidze Niecieczą?  Zapraszamy na relację minuta po minucie. Początek o godzinie 12:30.

Warta Poznań: Adrian Lis, Grzegorz Bartczak, Maciej Mysiak, Maciej Wichtowski, Rafał Kosznik, Alain Ngamayama, Wojciech Trochim, Tomasz Magdziarz, Łukasz Grzeszczyk, Michał Jakóbowski (46′ – Piotr Giel), Bartłomiej Pawłowski

Termalica Nieciecza: Sebastian Nowak, Dalibor Pleva, Jakub Czerwiński, Michał Nalepa, Łukasz Pielorz, Krzysztof Lipecki, Vojtech Horvath, Krzysztof Kaczmarczyk, Piotr Ceglarz, Emil Drozdowicz, Jan Pawłowski.

KS Warta Poznań

2 - 0

Termalica Bruk-Bet Nieciecza

• 94' koniec meczu! dziękujemy za 2 bramki!
  • 93' po jego wykonaniu tracimy piłkę, a Termalica biegnie na naszą połowę
  • 93' jeszcze rzut wolny dla Warty na połowie gości
  • 92' Termalica jeszcze próbuje, ale czas nieubłaganie ucieka
  • 91' Horvath wykonuje rzut wolny dośrodkowując - piłka jest podawana, główkowana i wreszcie trafia w ręce Lisa
  • 90' sędzia dolicza 3 minuty
  • 90' ostrzeżenie dla Lisa za przeciąganie gry
  • 88' ciekawa akcja gości, ale wywalczyli rzut rożny, po czym próbowali strzelić, po powrocie jeden z zawodników był na spalonym i sędzia orzerywa grę
  • 88' Magdziarz ma jakiś poważny problem - cały czas kuleje
  • 87' na boisku leży Magdziarz, wstaje i słania się - ma jakiś problem z kolanem
  • 86' Bartek Pawłowski i wchodzi Adam Mójta
  • 85' Panie sędzio, kończ pan, czemu pan nie kończysz?? że zacytuję klasyka - wiem, że jest jeszcze kilka minut, ale mało się dzieje, strata 2 bramek będzie przy tak kiepskiej grze nie do odrobienia
  • 84; Rybski próbuje dośrodkować, al po chwili Termalica traci piłkę
  • 82' piłka rozgrywana jest w połowie boiska przez Wartę - Pawłowski zostaje sfaulowany i mamy rzut wolny
  • 81' Giel dostaje piłkę, ale szybko traci ją, zabierają mu obrońcy w pomarańczowych koszulkach
  • 80' Magdziarz wykonuje rożny - Giel niestety po strzale Ciacha był na spalonym - szkoda, bo było blisko szczęścia 🙂
  • 78' Termalica - Szczoczarz wchodzi za Kaczmarczyka
  • 78' Magdziarz wykonuje wolny... dośrodkowuj, ale strzał któregoś z Zielonych mija z daleka bramkę gości
  • 77' Pawłowski strzela po rajdzie w kierunku bramki, poteżna bomba, ale obroniona przez Nowaka
  • 76' schodzi Mysiak i zastępuje go Ciach
  • 75' Piotrowski strzela będąc blisko bramki broniącej przez Lisa, ale nie trafia dokładnie w piłkę
  • 74' Pawłoswki, Trochim, Pawłowski, Grzeszczyk... piłka krąży między zawodnikami na polu bramkowym gości
  • 73' Horvath prostopadle dośrodkowuje, piłkę stara się przechwycić Ceglarz, ale nasza obrona była szybsza 🙂
  • 72' brawa dla naszych pomocników, którzy skutecznie zatrzymują gości już na ich połowie
  • 72' Warta stara się, przed chwilą akcję zatrzymał Horvath
  • 71' Termalica potrafiła skonstruować ładną akcję na lewej stronie, ale piłka dośrodkowana trafia po chwili na aut
  • 69' Trochim po podaniu Magdziarza zbyt daleko wysunął sobie piłkę i ja traci
  • 68' gra chwilami w drugiej połowie może się podobać, ale najważniejsze to teraz utrzymać, lub powiększyć wynik 🙂
  • 68' dla Trochima za faul w połowie boiska
  • 67' Pawłowski strzela po akcji z prawej strony w kierunku bramki, ale piłkę chwyta pewnie Nowak
  • 66' znowu zagroziliśmy bramce gości, kończy się na rożnym
  • 65' Drozdowicz był bardzo blisko strzelania kontaktowego gola, ale pogubił sie pod naszą bramką
  • 64' kolejny rożny
  • 63' Piotrowski walczy na lewej stronie z Trochimem i wywalczył rzut rożny
  • 61' kolejna zmiana w Termalice - Za Jana Pawłowskiego wchodzi Piotrowski
  • 59' zmiana w drużynie gości - Andrzej Rybski zastąpi Lipeckiego
  • 60' Magdziarz wykonuje krótko rożny, ale nic z tego nie wynikia
  • 59' Grzeszczyk wykonuje rzut wolny, strzela nad murem i... mamy rozny
  • 59' Pawłoowski szyko biegnie z piłką lewą stroną, ale zostaje zatrzymany nie do końca przepisowo - mamy wolny
  • 56' chwilę wcześniej kłopoty ze złapaniem piłki miał Lis po akcji gości - wynika z tego że niewykorzystane sytuacje naprawdę się mszczą
  • 56' Trochim i goooooooooooooool! 2:0!!!!!!!!!!!!!!1 po błędzie obrony!
  • 56' kolejna akcja Warty zakończona strazłem na bramkę - piłka wyłapana przez Nowaka
  • 55' znowu mamy aut na wysokości pola karnego gości, ale piłka długo nie była na boisku
  • 53' obie drużyny jakby się ożywiły po bramce
  • 51' Pawłowski, Trochim i Giel!!!!!!!!!! i goooooooooool! Doskonała akcja - wreszcie piłka szła jak po sznurku!
  • 49' Trochim uwalnia się w połowie boiska, podaje na prawo, piłka trafia do Magdziarza, ale piłka wychodzi po interwencji obrony za bramkę - mamy rożny, ale wykonany niedokładnie (znowu) i nici z nadziei nagola 🙁
  • 47' aut dla gości, którzy znów grają bardziej odważnie od Zielonych
  • 46' po przerwie Jakóbowskiego zmienia Giel
  • 46' zawodnicy wracają na boisko, a my wracamy z relacją i czekamy na gole, które wreszcie Warta zdobędzie
  • 45'+1' koniec pierwszej połowy - mało emocji, jeszcze mniej bramek - czy rozmowy w szatni pomogą? Oby!
  • 45' niestety znowu zbyt niedokładne wykonanie tego stałego elementu gry
  • 45' rzut wolny dla Warty
  • 44' prawą stroną Termalica stara się przeprowadzić jakąś akcję, ale bez przekonania, zatem i bez wyników
  • 43' znowu akcję wznawia ze swojej bramki Nowak
  • 42' pierwsza połowa zostanie przedłużona o 1 minutę - tymczasem Bartczak zostaje uderzony - nie ma kartki, jest ostrzeżenie
  • 41' aut na wysokości pola karnego dla gości - zamieszanie pod bramką!!!! Horvath stara się umieścić piłkę w siatce z odległości, ale strzela niecelnie
  • 40' Magdziarz idzie prawą stronę, radzi sobie z obrońcami, ale po strzale do środka piłkę przechwytuje Sebastian Nowak
  • 39' w dobrych sytuacjach gubimy piłki, tracimy... to nie wróży dobrze
  • 37' Trochim głęboko dośrodkowuje, wydawało się, że pójdzie na aut, ale ratuje ją Wichtowski, za chwilę obrońca wybija ją jednak za linię i mamy kolejny rzut rożny
  • 36' faulowany B. Pawłowski, zatem mamy rzut wolny
  • 35' cały czas brakuje Warcie dokładnych podań, wydaje się, że nie ma pomysłu na grę 🙁
  • 34' goście atakują prawą stroną, ale dośrodkowanie było fatalne i piłka ląduje za naszą bramką
  • 34' Zawodnik gości fauluje znowu w pobliżu środka boiska - to własnie w tej strefie dzieje się chyba najwięcej
  • 33' Magdziarz nie trafił w piłkę będąc blisko bramki!!!! szkoda
  • 32' mamy rzut wolny na środku boiska po bezładnej kopaninie piłki, nóg...
  • 30' dwa kwadranse gry za nami - coraz lepiej radzą sobie piłkarze gości
  • 28' Czerwińsi wykonywać będą wolny - mają ponad 20 metrów do bramki, ale wykonanie i poprawka niedokładne i nieskuteczne
  • 27' Horvath faulowany przez Mysiaka i teraz mamy pierwszą kartkę
  • 26' gra nie zachwyca... szkoda. Kibole nieśmiało skandują ZIE-LO-NI!
  • 25' po akcji na naszą bramkę strzel Horvath, wywalczył rożny i on go wykonuje - dośrodkowanie jednak niedokładne
  • 25' wznowienie gry przez Sebastiana Nowaka
  • 24' Jakóbowski "idąc" z piłką zostaje zatrzymany i mamy aut.
  • 23' atak Niecieczy lewą stroną, ale dośrodkowanie trafia w ręce Lisa
  • 22' Magdziarz chyba będzie wykonywał, jednak nie...
  • 22' Trochim walcząc o utrzymanie piłki zostaje sfaulowany i mamy rzut wolny
  • 21' kopanina pod naszą bramką, próba kontrataku, ale po chwili piłka, a za nią zawodnicy wracają pod naszą bramkę
  • 20' al piłkę wyłapuje pewnie Sebastan Nowak
  • 20' rzut rożny wykonuje Magdziarz....
  • 20' Akcja Warty lewą stroną, ale piłka zostaje wybita przez obronę Niecieczy za bramke - mamy rożny
  • 18' Pawłowski strzela, ale prosto w ręce bramkarza, który wyłapuje piłkę bez problemu
  • 17' Adrian Lis wznawia grę, ale pilka szybko opuszcza boisko, ale bliżej bramki gości
  • 15' kwadrans gry za nami, na razie wszystkie próby strzelenia na bramkę kończą się niepowodzeniem
  • 14' próba kontrataku Warty, ale Trochim fauluje - ostrzeżenie!
  • 13' Faul któregoś z naszych napastników - chyba Mysiak
  • 13' Magdziarz wykonuje rożny, ale całość nie mończy się dobrze... no - mamy kolejny rożny
  • 12' Jakubowski blisko branmki, podaje na prawo do Magdziarza, ale ten nie dochodzi... do piłki
  • 11' ponieważ niewiele się dzieje, odnotujmy, że wyszło słońce 🙂
  • 10' trudno mówić, żeby któraś drużyna w tej chwili zdecydowanie dominowała na boisku - nie ma do tej pory ciekawych akcji, a jedyną zagrażającą akcję przeprowadzili goście i to dwukrotnie