Warta i Bytovia dzielą punkty

Warta Poznań - Bytovia Bytów 10.08.2013 r.   Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W trzeciej kolejce II ligii grupy zachodniej Warta Poznań zremisowała z Drutexem Bytovią Bytów 1:1

Mecz mógł się podobać – rozpoczął konferencję trener Bytovii Bytów Paweł Janas – ponieważ było sporo walki. sytuacji bramkowych,a dodatkowo zakończył się podziałem punktów. Dla nas jest to dobre, że od takiego przeciwnika przywieźliśmy punkty. Trudno mi się wypowiadać o zespole, ponieważ miałem z nimi dopiero kilka treningów, ale mam nadzieje, że z Wartą do samego końca będziemy walczyć o awans do I ligii.

Chciałbym podziękować zawodnikom – mówił trener zielonych Marek Kamiński. Przez 90 minut i 4 doliczone nie składaliśmy broni, wynik nas nie satysfakcjonował i robiliśmy wszystko, żeby ten mecz zwyciężyć. Pierwsza bramka szybko ustawiła mecz, ale w drugiej połowie popełniliśmy błąd.