BizNews

Wakacyjne promocje na stacjach paliw

Stacja benzynowa Orlen  Foto: Orlen

Wakacje już się rozpoczęły, a wraz z nimi wystartowały promocje na stacjach paliw.

Jako pierwsza z wakacyjną promocją wystartowała sieć stacji Shell. Od kilku już dni możemy tutaj kupować taniej i będzie tak aż do 15 września. Posiadacze kart Shell ClubSmart zapłacą 40 groszy mniej za paliwa V-Power, 20 groszy mniej za paliwa FuelSave 95 i FuelSave Diesel. Promocja obejmuje także LPG, za który zapłacimy 10 groszy za litr.

Z oferty możemy korzystać przez cały tydzień bez limitu liczby tankowań. By skorzystać z promocji minimalnie będziemy musieli kupić 10 litrów, a maksymalnie 60 litrów podczas jednej transakcji.

Wakacyjną promocję dla kierowców ogłosił Orlen. Dzięki temu będziemy mogli zatankować paliwo taniej o 35 groszy za litr, a z Kartą Dużej Rodziny nawet o 45 groszy za litr. By skorzystać z promocji musimy mieć aplikację Orlen Vitay.

Po raz pierwszy tańsze paliwo będziemy mogli kupić w piątek 28 czerwca. Potem w każdy weekend wakacji aż do 1 września. Maksymalnie będziemy mogli zatankować 400 litrów paliwa podczas całych wakacji.

Taniej o 30 groszy za litr zapłacimy także na stacjach BP. Tutaj również promocja obowiązuje w wakacyjne weekendy. Będziemy mogli skorzystać z niej pięciokrotnie. Za każdym razem taniej zatankujemy 50 litrów kupionego paliwa.

Stacja benzynowa bp Foto: materiały prasowe
Użyte w artykule zdjęcia: Orlen

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz