POZnań

Uważaj jak i gdzie parkujesz – dzisiaj mecz Lecha z Arką Gdynia

Straż Miejska  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dzisiaj, na stadionie miejskim przy ul. Bułgarskiej, rozegrany zostanie mecz piłki nożnej pomiędzy Lechem Poznań a Arką Gdynia. Apelujemy o ostrożną jazdę i stosowanie się do czasowych zmian w organizacji ruchu.
Rozpoczęcie meczu o godz. 20:30.

Najważniejsze zmiany w organizacji ruchu na drogach wokół stadionu będą dotyczyć:

zakazu parkowania przy ul. Wałbrzyskiej (na odcinku od ul. Strzegomskiej do ul. Ptasiej pozostawione samochody będą usuwane na parking strzeżony, na koszt właściciela);
zakazu parkowania przy ul. Ptasiej (na odcinku od ul. Bułgarskiej do ul. Wałbrzyskiej pozostawione samochody będą usuwane na parking strzeżony, na koszt właściciela);
w części ulic Bułgarskiej, Grunwaldzkiej i Jugosłowiańskiej wprowadzone zostaną zakazy ruchu i związane z tym zmian nakazujące inne kierunki jazdy.

Należy dodać, że niektóre ograniczenia nie będą dotyczyć mieszkańców dojeżdżających do miejsca zamieszkania.

Dodatkowo zwracamy szczególną uwagę kierujących, którzy będą chcieli zaparkować samochód w pobliżu stadionu, na konieczność bezwzględnego przestrzegania wszystkich przepisów z zakresu postoju samochodu. Między innymi przypominamy o zakazie parkowania na terenach zielonych, przejściach dla pieszych, skrzyżowaniach, w bramach wjazdowych nieruchomości czy na chodnikach. Zasady te są najczęściej łamane powodując liczne utrudnienia dla mieszkańców okolic stadionu.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz