K U L T U R A

Uwaga! Zapraszamy na Sylwestra!

Kalendarz juliański daje nam okazję do ponownego świętowania nadejścia Nowego Roku i kolejnej dobrej zabawy. Tradycyjne od wielu lat na Bałkański Prawosławny Sylwester zaprasza Klub u Bazyla.

Od lat to impreza z world music, w bałkańskim stylu przyciąga tłumy sylwestrowych gości. W tym roku także bedzie hucznie! Muzyka na żywo, balkan party, korowody, konkursy z nagrodami i inne atrakcje – zaprasza organizator wydarzenia DJ EMPE.

Muzycznym gospodarzem wieczoru będzie grupa BALKAN SEVDAH, która zaprasza na tańce w melodyjnym rytmie, momentami dzikim, pełnym temperamentu i nastroju charakterystycznego dla południowo-wschodniego krańca naszego kontynentu.

Ale to nie jedyna atrakcja muzyczna. Na żywo zagra również trio Zgodki – pod nóżkę i duszkę! A Anna Trąbała, specjalistka od tańców w kręgu podczas długiego wieczoru i nocy zaprosi imprezowiczów do niejednego korowodu.

Bałkańskie After Party rozkręci DJ EMPE. Specjalnie na Bałkański Sylwester szykuje już selekcję balkanbeatu, elektro tzigane, bułgarskiej czałgi, rumuńskiego manele i innych stylów z bałkańskiego kotła. Do tego wszystkiego dołoży klasyczne folkowe numery ubrane w klubowe szaty.

DJ EMPE ma na koncie imprezy w ramach największych festiwali world music w Polsce, m.in. Ethno Port Poznań, Festiwal Flamenco Duende, Folkowisko, Pannonica, Festiwal „Z Wiejskiego Podwórza”, Rozstaje, Skrzyżowanie Kultur, gra after party po klubowych koncertach topowych polskich polskich kapel etno/folk.

Bałkański Prawosławny Sylwester. Klub U Bazyla (Poznań, ul. Norwida 18A), 12 stycznia 2018, Start: g. 20:00. Wstęp: 30 zł

Użyte w artykule zdjęcia: Kasia Marcinkowska / Balkan Sevdah - facebook, materiały informacyjne

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz