K U L T U R A

Ustrzeż się strzelenia focha w walentyki

ustrzeż się strzelenia focha  Foto: cinema-city

ustrzeż się strzelenia focha Foto: cinema-cityZbliżają się Walentynki, a z nimi czas podwyższonego ryzyka „strzelania focha” przez ukochane drugie połówki. By tego uniknąć wystarczy kupić przez internet bilet na film w Cinema City, zarejestrować go i… wyjechać do ciepłych krajów!

Wraz z kinami Cinema City zapraszamy do walentynkowej zabawy. Jej zasady są bardzo proste, a efekty wręcz bajeczne! Pierwszym krokiem jest kupno w internecie biletu na walentynkowy film w Cinema City przed 14 lutym (wejdź na stronę klikając tutaj). Kolejny krok to zarejestrowanie biletu i wejście do gry o wymarzony wypoczynek w pełnym słońcu! By wyjechać z ukochaną osobą na wspaniałą wycieczkę trzeba jeszcze uzasadnić, dlaczego to właśnie Ty masz wygrać?

Zabawa startuje we wtorek (8.02).

Nawet jeśli nie uda się zdobyć wycieczki możecie być pewni, że zobaczycie dobre filmy w walentynkowy wieczór.

Oto propozycje kinowe na ten wyjątkowy, poniedziałkowy (14.02) wieczór: Burleska,  Cudowne lato,  Czarny Łabędź,  Green Hornet 3D,  Jak się pozbyć cellulitu?,  Jak zostać królem?,  Londyński Bulwar,  Ludzie Boga,  Megamocny,  Miłość i inne używki,  Och, Karol 2,  Para na życie,  Pogorzelisko,  Polowanie na czarownice,  Poznaj naszą rodzinkę,  Skyline,  Tamara i mężczyźni,  Turysta,  Weekend,  Zaplątani,  Safari 3D.

Jak widzicie, nie są to tylko komedie romantyczne 😉

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz