K U L T U R A

Tydzień kobiet!

Galeria Malta_Tydzień kobiet  Foto: materiały prasowe

„Tydzień Kobiet” to cykl imprez na które zaprasza Galeria Malta. W strefach urody, mody i spotkań będzie można uzyskać porad specjalistów a także wysłuchać motywacyjnych prezentacji

Podczas „Tygodnia Kobiet” wydarzenia zostaną wydzielone specjalne strefy. W tej, poświęconej modzie i urodzie będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami, skorzystać z porad stylistów i wspólnie stworzyć zestawy strojów najlepiej dopasowane do sylwetki. Eksperci od urody doradzą w kwestiach makijażu. Kobiety pragnące skupić się na stylu fit, otrzymają porady i rozwiązania, jak pogodzić zdrowy styl życia z codziennymi obowiązkami.

W strefie spotkań będzie można porozmawiać i wysłuchać prelekcji, współorganizowanych z kobiecymi stowarzyszeniami, jak osiągnąć swój własny sukces we współczesnym świecie.

Miłośników sztuki zapraszamy do obejrzenia wystawy pod tytułem „ONA – Piękno. Siła. Osobowość.”, zorganizowanej przez Galerię Project Art. Kurator Joanna Buczak podkreśla, że na wystawie prezentowane są przede wszystkim prace artystów związanych z Poznaniem. Wystawę będzie można podziwiać od 4 marca do 6 kwietnia.

„Tydzień Kobiet” w Galerii Malta – 4 do 8 marca.

Użyte w artykule zdjęcia: Galeria Malta, materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz