POZnań

Tweed Ride – zdjęcia

Tweed Ride 2019  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak

5. edycja Tweed Ride odbyła się wczoraj w Poznaniu. Kilkudziesięciu rowerzystów przebranych w eleganckim stylu retro przejechało przez miasto.

Rowerzyści wyjechali spod Bałtyku przemierzając ulice Poznania. Pierwszą stacją była Arkadia, gdzie wszyscy uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Następnie ulicą Paderewskiego zjechali na Stary Rynek i ruszyli w kierunku Kontenerartu. Tam na wszystkich uczestników czekały pyszne bezy i nie zapomniane mordoklejki, którymi zajadali się tegoroczni uczestnicy.

W przejeździe wzięły udział również czworonogi. W pięknych przebraniach czuły się doskonale. Na trasie podziwialiśmy najróżniejsze rowery nawet elektryczne.

Trzeba przyznać, że pomysły na przebrania poznańskich rowerzystów były bardzo eleganckie. Organizatorzy zadbali, by na nagrodzić najbardziej stylowych rowerzystów. Wybór był trudny jednak jury doceniło dopracowanie, ciekawe detale, pomysłowość i charakter.

Podobne przejazdy pod tą samą nazwą Tweed Ride odbywają się w wielu miastach na świecie i przyciągają wielu uczestników.

Tekst: Ewelina Jaśkowiak

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz