K U L T U R A

Thrashowe święto w Sali Wielkiej

30-lecie zespołu Wolf Spider - Poznań 16.01.2016 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Koncert Wolf Spider był świętem klasycznego trashowego grania w najlepszym, polskim, wydaniu. Supportem przed gwiazdą wieczoru był zespół HOPE. W trakcie koncertu zespół zaprezentował przekrój swojej twórczości z przełomu lat 1985-2015, a na scenie pojawiło się wielu znakomitych gości- m.in. Jacek Piotrowski, Popcorn, Grzegorz Kupczyk, Tomasz Budzyński, Titus, Tomasz Andrzejewski, Adam Buszko, Maciej Nowak, Karol Mania, Pprzemysław „Śledziuha” Śledź. Zagrano także wiele coverów, które przez te lata były inspiracją dla zespołu.

Specjalny koncert z okazji 30-tych urodzin zespołu Wolf Spider odbył się wczoraj sali Wielkiej CK Zamek. Supportem był poznański zespół HOPE.

Koncert był świętem klasycznego trashowego grania w najlepszym, polskim, wydaniu. W trakcie koncertu zespół zaprezentował przekrój swojej twórczości z przełomu lat 1985-2015, a na scenie pojawiło się wielu znakomitych gości- m.in. Jacek Piotrowski, Popcorn, Grzegorz Kupczyk, Tomasz Budzyński, Titus, Tomasz Andrzejewski, Adam Buszko, Maciej Nowak, Karol Mania, Przemysław „Śledziuha” Śledź. Zagrano także wiele coverów, które przez te lata były inspiracją dla zespołu.

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • Maciej Nowak i Tomasz Andrzejewski nie dali rady dotrzeć na koncert, natomiast Adam Buszko nie pojawił się w ogóle nie informując nikogo… Ten ostatni pan. – Chamstwo i żenada