POZnań

Term Maltańskie jak Stadion Narodowy

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Termy Maltańskie  Foto: Termy Maltańskie / facebook

Termy Maltańskie ex aequo ze Stadionem Narodowym w Warszawie zajęły drugie miejsce w konkursie Nagród Biznesu Sportowego DEMES 2013. Zwyciężyła Atlas Arena w Łodzi.

Nagrodę wręczono podczas Gali Sportu i Biznesu, która jest ukoronowaniem Dni Marketingu Sportowego. Celem przedsięwzięcia jest promocja osób i instytucji, które poprzez swoją działalność promują polski sport – informuje Łukasz Kubiak z działu public relations Term Maltańskich.

W tym roku kapituła konkursu, składająca się z wielu osobistości sportu i biznesu, w kategorii Obiekt Sportowy Roku nominowała do nagrody Termy Maltańskie. Jury doceniło wkład Term w rozwój polskiego sportu, jak również wielofunkcyjność obiektu. Baseny spełniają olimpijskie standardy, nad Maltą odbyło się wiele imprez Mistrzostw Polski, międzynarodowe mityngi, jak również Mistrzostwa Europy Juniorów.

Od momentu otwarcia Term w roku 2011 obiekt odwiedziło niemal 2 miliony osób. To największy kompleks rekreacyjno-sportowy w Polsce i jeden z największych w Europie.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Termy Maltańskie Foto: Termy Maltańskie / facebook

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz