Aglomeracja

Targi Dom Mieszkanie Wnętrze

Targi w Arenie  Foto: Targi w Arenie

Blisko 90 wystawców zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Dom Mieszkanie Wnętrze, które odbędą się w hali Arena w najbliższy weekend. To już kolejne tej jesieni targi mieszkaniowe organizowane w Poznaniu.

Jak co roku na zwiedzających czekają liczne atrakcje, targowe promocje i nowości w ofercie deweloperów – zachęcają organizatorzy. Dla wszystkich, którzy mają już sprecyzowaną lokalizację swojego przyszłego mieszkania, została przygotowana Galeria „Dzielnicowo”, dzięki której odwiedzający znajdą pogrupowane dzielnicami wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów.

Zostaną również zorganizowane warsztaty 7 kroków do Własnego M, czy Zrób to Sam, podczas których można się dowiedzieć jak samodzielnie wykończyć wnętrza. Na miejscu będzie także możliwość sprawdzenia specjalnych ofert kredytowych.

Odwiedzający będą mogli również wziąć udział w konkursie „Wygraj sprzęt Mastercook”, w którym zadaniem będzie opisanie swojej wymarzonej kuchni – mówią organizatorzy – jak co roku dostępny będzie również Katalog Mieszkaniowy, stanowiący kompendium wiedzy na temat inwestycji z Poznania i okolic.

Zapraszamy na Targi, które będą dostępne dla zwiedzających w sobotę i niedzielę (6 i 7 października ) od 10:00 do 17:00.

Targi w Arenie Foto: Targi w Arenie

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz