POZnań Suchy Las Swarzędz

Tankował paliwo i… uciekał!

Szkieły szukają mężczyzny, który kradł paliwo na kilku stacjach benzynowych na terenie naszej metropolii. Policjanci proszę o pomoc w ustaleniu kim jest złodziej, a osobom zgłaszającym pomocne informacje gwarantują anonimowość.

Mężczyzna paliwo kradł ze stacji benzynowych na terenie Poznania oraz gminy Swarzędz i Suchy Las. Za każdym razem mechanizm był bardzo podobny. Złodziej podjeżdżał, tankował paliwo do pojemników i odjeżdżał nie płacąc.

W jednym z przypadków dokonując kradzieży paliwa ze stacji benzynowej w Poznaniu dopuścił się również kradzieży rozbójniczej – dodają policjanci.

Mężczyzna na stacje benzynowe przyjeżdżał srebrnym fiatem palio lub czerwonym oplem corsa. Zakładał jednak tablice rejestracyjne z innych samochodów.

Pod koniec lipca kamery monitoringu jednej ze stacji nagrały złodzieja w akcji. Jest to mężczyzna w wieku około 30 – 35 lat, średniej budowy ciała o charakterystycznym sposobie chodzenia. Kradnąc paliwo ubrany był najczęściej w spodnie koloru pomarańczowego.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu szczegółów kradzieży lub rozpoznają podejrzanego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Suchym Lesie pod nr tel. 61 84 130 10 w godz. 6:00-22:00 lub pod numerami czynnymi całą dobę 698 084 696 i 997.

Tankował paliwo i... uciekał!

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz