Sport

Taki jest Lech Poznań

Prezentacja pierwszej drużyny Lecha Poznań - Stary Rynek 16.07.2013 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Na Starym Rynku w Poznaniu odbyła się prezentacja pierwszej drużyny Lecha Poznań przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i w centrum miasta zgromadziła kilka tysięcy kibiców.

Na scenie pojawili się wszyscy piłkarze i sztab szkoleniowy. Jako pierwsi tym razem zaprezentowani zostali napastnicy. Każdy zawodnik wychodzący na środek sceny podpisywał małą piłkę i rzucał nią w stronę zgromadzonych kibiców.

Prezentację pierwszego zespołu urozmaiciły występy artystyczne. Na scenie pojawili się Bzyk oraz Szafir, którzy wykonali dwa utwory z płyty Definicja Kibol. Niespodzianka czekała również na Mariusza Rumaka. Telewizja klubowa przygotowała sondę. W niej kibice Kolejorza zadawali pytania trenerowi, na które ten odpowiadał na bieżąco na scenie.

Na zakończenie części oficjalnej na środku sceny pojawili się wszyscy piłkarze i członkowie sztabu szkoleniowego, a kibice odśpiewali hymn Kolejorza. Potem zawodnicy i trenerzy tradycyjnie podpisywali fankarty i rozdawali je kibicom.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz