Sport

Spotkaj Kolejorza na Starym

Lech na mieście - zdjęcia na Starym  Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

Na dwa dni przed meczem Kolejorza z Honką Espoo kibole będą mogli spotkać się z poznańską drużyną na Starym Rynku. Na dzisiejsze otwarte spotkanie przyjdą miedzy innymi nowi zawodnicy Lecha.

Lech na mieście - zdjęcia na Starym Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsmOprócz dobrze już znanych piłkarzy będziemy mogli zatem zobaczyć Barryego Douglasa, Macieja Gostomskiego, Szymona Pawłowskiego oraz młodszych zawodników takich jak Kamila Drygasa i Dawida Kownackiego.

Podopieczni Mariusza Rumaka pojawią się na dużej scenie i odpowiedzą na niejedno pytanie – zapewnia Łukasz Borowicz z Lecha – wtorkowa prezentacja będzie również okazją do zobaczenia najnowszego kompletu strojów Kolejorza.

Zawodnicy Kolejorza i sztab szkoleniowy przed nadchodzącym sezonem pojawią się na scenie ustawionej obok Ratusza. Dodatkowo wejdą na nią również artyści. Swoje kawałki zagrają raperzy Szafir i Bzyk, których można było usłyszeć na płycie Definicja Kibol – dodaje Łukasz Borowicz.

Organizatorzy zapewniają, że podczas spotkania będzie można zdobyć autografy piłkarzy, zrobić sobie z nimi wspólne fotografie, a także wygrać klubowe gadżety w organizowanych na Starym Rynku konkursach. Kibole mogą również liczyć na specjalne atrakcje przygotowane przez sponsorów Kolejorza.

Spotkanie z drużyną Kolejorza rozpocznie się na scenie przed Ratuszem na Starym Rynku dzisiaj (16.07) o godzinie 17:00. Wstęp na prezentację dla wszystkich kibiców jest bezpłatny!

Dokładnie 2 dni później Lech zagra pierwszy mecz sezonu w Finlandii z Honką Espoo. Piłkarze przyjadą na Rynek prosto z treningu na boisku ze sztuczną murawą na Bułgarskiej.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz