Szczypiorniści MKS-u Poznań wygrywają!

MKS Poznań - Polski Cukier Pomezania Malbork 33:24 - Poznań 24  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Pojedynek 7. kolejki I ligi mężczyzn gr. A, pomiędzy poznańską drużyną MKS Poznań, a Polski Cukier Pomezania Malbork zakończył się wynikiem 33:24. Mecz rozegrano w hali Gimnazjum nr 54 przy ulicy Newtona - Poznań 24.10.2015 r.

Pojedynek 7. kolejki I ligi mężczyzn gr. A, pomiędzy drużyną MKS-u Poznań, a Polski Cukier Pomezania Malbork zakończył się wynikiem 33:24.

Podopieczni Domana Leitgebera weszli w spotkanie dość ospale i z początku dali gościom objąć prowadzenie. Szczęśliwie po dziesięciu minutach zaczęli dużo lepiej grać, zwłaszcza w defensywie i na przerwę schodzili z przewagą dwóch bramek – 13:11.

Po przerwie grę nadal dyktowali poznaniacy. Do końca meczu nie dali się wybić z rytmu grając równo i konsekwentnie kończąc mecz wynikiem 33:24.