POZnań Sport

Super samochody znów na Torze Poznań!

Grand Turismo Polonia 2015 w Hotelu Andersia - dzień 1 - 01.07.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Grand Turismo Polonia 2015 w Hotelu Andersia - dzień 1 - 01.07.2015 r.

Od 11 lat przyjeżdżają do Poznania, by doskonalić swoje umiejętności prowadzenia super samochodów, a od 9 lat w ramach dni otwartych prezentują swoje dumy szerszej publiczności. Gran Turismo Polonia ponownie zagościło w Poznaniu!

Tradycyjny już dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę na Torze Poznań będzie obfitował w moc atrakcji. Nie będą to tylko konie mechaniczne ale także konkursy, w których nagrodą będzie przejażdżka samochodami GT, pokazy driftu, szkolenia z pierwszej pomocy, czy wyścig pokazowy.

Jednak myliłby się ten, kto uznał by, że to koniec atrakcji. W tym roku organizatorzy poszli o krok dalej i po raz pierwszy odbędzie się równolegle Gran Turismo Expo.

Gran Turismo Expo to pierwsze i jedyne zorganizowane z takim rozmachem targi samochodów i marek luksusowych w Polsce. Ponad 30 wyjątkowych maszyn topowych producentów samochodów zaprezentowanych zostanie na 3.000 metrach kwadratowych specjalnie przygotowanej przestrzeni wystawienniczej, zlokalizowanej na Torze Poznań. Podczas 3 dni targów goście wezmą udział w  premierach najnowszych modeli ekskluzywnych marek, w wydarzeniach towarzyszących, odwiedzą strefę lounge Michael Strom i 3 bary , a także skorzystają z atrakcji, takich jak możliwość przejażdżki luksusowym samochodem po Torze Poznań – piszą o wydarzeniu organizatorzy.

Potwierdzonymi premierami jakich możemy oczekiwać w trakcie GT Expo są m.in.: Ferrari California (z nowym silnikiem), Porsche Caymann GT4, Audi R8 oraz Praga R1. Wstęp na imprezę targową jest płatny.

Grand Turismo Polonia 2015 w Hotelu Andersia - dzień 1 - 01.07.2015 r.
Grand Turismo Polonia 2015 w Hotelu Andersia – dzień 1 – 01.07.2015 r.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz