POZnań

Stylowo i rowerowo po Poznaniu

VII Tweed Ride - Szczęśliwa Siódemka 2021  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Szykuje się kolejny stylowy przejazd rowerami po ulicach miasta Poznania. Już w najbliższy weekend, 24 września Stowarzyszenie Rowerowy Poznań zaprasza na ósmą edycję pod hasłem – Mariaż starego z nowym.

Tweed Ride to impreza, która ma wielu miłośników na całym świecie. Przez ostatnie lata cieszy się popularnością w naszym mieście i wywołuje spore, pozytywne emocje wśród przechodniów.

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników stylu, elegancji i rowerów na spotkanie, by wspólnie wyruszyć w wyjątkową przejażdżkę po mieście.

Tweedowe stylizacje, sukienki i marynarki, obcasy i sztyblety. Niebiesko-żółte akcenty na znak solidarności z tymi, którzy w swoich miastach nie mają obecnie szansy na zorganizowanie podobnych wydarzeń. Do tego słoneczniki – wrześniowe słoneczka, które stały się już symbolem naszej imprezy – zachęcają organizatorzy.

Tegoroczna trasa wyruszy z Rynku Łazarskiego. W trakcie przejażdżki uczestnicy zatrzymają się na wspólne zdjęcie, a w finalnym miejscu na ulicy Libelta będą oczekiwać na wyniki konkursu na najlepszą stylizację.

Warto wspomnieć, że impreza na stałe wpisała się w kalendarz poznańskich imprez. Nieprzerwanie trwa już 8 lat.

Tweed Ride: Mariaż starego z nowym

Rynek Łazarski
sobota, 24 września, godzina 14:30

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz