Golęcin K U L T U R A

Strefa kultury i jej wydarzenia

Kobranocka  Foto: Kobranocka

Kobranocka Foto: KobranockaNie macie co robić podczas wieczornych wieczorów? Nudzicie się w domach? Strefa kultury zaprasza na koncerty Artura Rojka, Manchesteru, Mesajah, oraz występy kabaretów, m.in. Kabaret Skeczów Męczących.

Strefa Kultury to nowe, wyjątkowe miejsce na mapie plenerowych cyklicznych imprez kulturalnych miasta Poznania, zlokalizowane nad Stawem Golęcińskim. Program może troszkę zawrócić w głowie od propozycji organizatorów na spędzenie wrześniowych wieczorów. Główną gwiazdą będzie z pewnością Artur Rojek, który wystąpi już w ten czwartek. Można się spodziewać, że repertuar będzie opierał się o kompozycje z jego solowej płyty, “Składam się z ciągłych powtórzeń”.

Już w ten wtorek przed publicznością zaprezentuje się Mesajah, współtwórca grupy Natural Dread Killaz. 17ego września natomiast zobaczymy Tomka Makowieckiego, uczestnika Idola, prywatnie męża Reni Jusis. Wraz z członkami Myslovitz założył zespół NO! NO! NO!, który był nominowany do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego, Fryderyka.

Strefa kultury nie opiera się głównie na muzyce. Dla chętnych, organizatorzy przygotowali spotkania z kabaretami: Nowaki (wystąpią 11 września), Jurki (18 września) oraz Kabaretem Skeczów Męczących (25 września).

Wszystkie wydarzenia rozpoczynają się o godzinie 20.

Bilety na koncert Artura Rojka w cenie 45 zł. Ceny za karnety na wszystkie koncerty: 100 zł ulgowy, 120 zł normalny.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz