SPORTOWY WEEKEND W TARNOWIE PODGÓRNYM

foto: UGTarnowo Podgorne - siatkowka  Foto:

foto: UGTarnowo Podgorne - siatkowkaOto garść informacji, które pomogą zaplanować najbliższy weekend wszystkim miłośnikom sportu.

SIATKÓWKA

W najbliższą sobotę (27.III) rozpoczną się eliminacje wojewódzkie w piłce siatkowej dziewcząt szkół podstawowych. Aby im kibicować trzeba będzie wstać dość wcześnie, bo rozgrywki rozpoczną się o godzinie 8:00 w hali Sportowej OSiR (ul. Nowa 15, Tarnowo Podgórne).

PIŁKA NOŻNA

Po południu natomiast rozegrany zostanie ligowy mecz pomiędzy GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne a CONCORDIA Muowana Goślina. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na Stadionie OSiR (ul. 23 Października 34, Tarnowo Podgórne).

W niedzielę natomiast odbędzie się VIII Turniej Sołectw Gminy Tarnowo Podórne w szachach i warcabach. Turniej rozpocznie się o 10:00 w kawiarence w hali sportowej OSiR (ul. Kościelna 46/48 Przeźmierowo).

KOSZYKÓWKA

W samo południe sportowe emocje gwarantować będzie ligowy mecz zespołu Gimnazjum Tarnowo Podgórne, który podejmować będzie zespół KASPROWICZANKA Ostrów. Zapraszamy na godzinę 12:00 do hali sportowej OSiR (ul. Nowa 15 Tarnowo Podgórne).

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz