POZnań

Sportowa gra miejska na pożegnanie wakacji

Gra Miejska - etap pierwszy 5.06.2010 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Gry miejskie to znakomity pomysł na dobrą zabawę z przyjaciółmi i poznawanie historii i tradycji Poznania. Do 22:00 można zgłosić swój udział tym razem w sportowej grze miejskiej.

Zabawa przeznaczona jest dla wszystkich chętnych. Jedyny warunek jaki musi spełnić zespół to obecność w nim co najmniej jednej osoby niepełnoletniej.

Zadaniem uczestników będzie wykonanie zadań polegających na spróbowaniu sił w kilku atrakcyjnych dyscyplinach sportu. Gra przewidziana jest dla zespołów 3-4 osobowych. Wydarzenie organizuje Młodzieżowy Ośrodek Sportowy. Oprócz znakomitej zabawy to szansa na odkrycie nieznane zakamarki Poznania. Chętni mogą się zarejestrować za pomocą formularza na stronie www.gramiejska.pl

Gra Miejska - etap pierwszy 5.06.2010 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Gra zacznie się w najbliższą sobotę o godz. 9:00 O miejscu rozpoczęcia gry uczestnicy dowiedzą się podczas rejestracji, tam też zespołom podane zostaną pozostałe szczegóły. Planowany koniec zabawy zaplanowano na 12:00, ale to uzależnione jest to od samych uczestników.

Wygra drużyna, która pierwsza wywiąże się ze wszystkich zadań. Organizatorzy przewidują nagrody dla trzech pierwszych drużyn. Udział w grze jest bezpłatny. Oprócz znakomitej zabawy uczestnicy będą mieli okazję odkryć nieznane zakamarki Poznania. Po zakończeniu gry odbędzie się uroczysty poczęstunek, podczas którego gracze będą mieli okazję porozmawiać z gościem specjalnym.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz